Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves One Direction fanok,...

Kedves One Direction fanok, kedves "Directionerek". Azzal tisztában vagytok hogy?

Figyelt kérdés

A ti kedvenc zenekarotok egy média által felfuttatott ocsmány erkölcstelen névlopó, és halottgyalázó zenekar?

Elmondok nektek egy szép történetet: Mitch Lucker a Suicide Silence énekese aki 2012. November 1.-jén motorbalesetet szenvedett és meghalt. Ezek után a "Directionerek" tele spammelték a zenekar fb oldalát olyan ocsmányságokkal hogy:

- Megérdemelte a rohadt sátánista (Hozzáteszem soha nem volt az)

- Biztos emo-s volt és felvágta az ereit

és hasonló kedves dolgokkal. Erre Mitch felesége megkérte a One Direction tagjait hogy ezt mégsem kéne és kérjenek bocsánatot. A One Direction válasza erre az volt hogy: Teljesen egyetértünk a rajongókkal.

Akkor kérdem én: Miért is olyan nagy zenekar a One Direction? Miért is szeretitek ennyire őket? Jaaa mert cukik, édik, nagyon jól tudnak énekelni... Biztosan én vagyok a hülye hogy kérdőre vonlak titeket hogy mégis mit lehet szeretni egy 2 éve alakult bandába akik a Brit X-faktorba még győzni sem tudtak, és egy sokkal értékesebb zenész halálán meg röhögnek, és meggyalázzák az emlékét. Gratulálok!



2013. jan. 12. 23:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet Directioner-nek nevezni,de elmondom neked,hogy a srácok lényegében bábok.

A manegment irányítja őket, sőt nagyvalószínűséggel a privát oldalaikra is betörnek.

Mert volt rá példa,hogy olyankor kerültek ki üzenetek az egyik srác twitterére mikor előtte fél percel a haverja posztolt róla képet,hogy alszik a repcsin.

Ha pedig face-en volt ez akkor végképp,a hírességek 99%-a nem használja a facebookot.

2013. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Bocs véletlen elküldtem.

Szóval én nem bántanám a srácokat,lehet,hogy gazdagok meg tinilányok milliói imádják őket,de a rajtuk élősködő médiaguruk élnek meg a legjobban és irányítják az egészet.

Ehhez hozzátenném azt is,hogy a banda két tagja nagy valószínűséggel meleg, csak nem engedik nekik, hogy "kibújjanak a szekrényből".

2013. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Az én meglátásom szerint nem bábok. Ők mentek bele nem? Az hogy van mellettük egy producer, egy szervező, attól még nem bábok. A facebook meg pont az a hely ahol fényesíthetik magukat, hírdethetik a koncerteket, megoszthatják a rajongókkal amit akarnak. És ezért is használják. De itt arról van szó hogy egy tehetségkutatóból zenekar akik még meg sem nyerték a versenyt hogy merészel ilyen dolgokkal egyetérteni. Szerintem még nincs 2 éve hogy a pályán vannak és semmit sem tettek le az asztalra. 5 év múlva már senki sem fog emlékezni erre a zenekarra. Eltűnik a süllyesztőben ahogy a többi.
2013. jan. 12. 23:43
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

Nem a face tényleg nem az, hirdetik a koncerteket meg ilyenek, de nem a srácok ülnek a gép mögött.

Egyébként az x-factor kezdetén még más blogjaik voltak (nevezzük annak összefoglalva)

az eredeti youtube csatornájuk is otthagyták,talán meg is szüntették mert lájkoltak a heteronormatív világunknak nem megfelelő dolgokat.


Egyébként nem támogatják mások cseszegetését, Harry is kiakadt amikor a neki küldött gyűlölködő leveleket látta.


Én a békés oldalt képviselem a netes fandomok közül, sajnálom,hogy meghalt az a srác bár azt sem tudom ki az.

De te is elhihetnéd,hogy a fiúk sem akarnak rosszat.

Nem tudják irányítani az értük rajongó kislányokat,hisz ahogy írtad azok kezdték el.

Egyébként egy linket adhatnál ehhez, mert míg nem nevezem magam Directionernek a Larry fandom tagja vagyok és errő nem hallottam semmit.

2013. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Úristen, a második feléről még nem is hallottam, mármint, hogy mit válaszoltak.

Már ott is kiakadtam a drágákra, amikor Alex Gaskarthnak mondták, hogy ölje meg magát, csak mert nem tetszett neki az új számuk, és erről tweetelt. Aztán ugye amit leírtál, de aztán az volt a legdurvább, amikor Kenadee-nak mondták, hogy ha annyira hiányzik neki az apja, ölje meg magát. Kérdem én, hogy merik ezek magukat embereknek nevezni? Milliók vesztették el a példaképüket, a felesége a férjét, a kislánya pedig az apukáját. Ha már nem fejezik ki a részvétüket, ahogyan azt illene, akkor legalább békénhagyhatnák őket.

A legkiakasztóbb az, hogy ott van az öt fiúka, ott van a kezükben a hírnév és a hatalom, sok millióan megtennének akármit amit mondanak. És így használják fel. Nemhogy megtanítanák nekik, hogy a halál nem vicc.

15/L

2013. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit utánanéztem.

A srácok nem válaszoltak.

Ezt a rajongók szították, de nem hibáztathatsz 5 fiúkát azért mert egy horda érzéketlen 14 évalatti a neten másokat sérteget.

Itt a kiscsajok a hibásak amiért taplón viselkednek, és teljesen érthető,hogy a srác rajongói ezt magukra vették.

Nem is ismerik azok az őrült rajongók őt. Még csak azokat sem ismerik személyesen akikért rajonganak és akik miatt sértegetnek másokat.

A kommentelő leányzók viselkedése undorító volt,de ne vedd egykalap alá a 1D összes rajongóját, vannak racionális érzi emberi lények is köztük.


oké béke legyen veled :) és te se támadj másokat mert itt a kommentelők hibáztak,nekik kell elszámolniuk a lelkiismeretükkel :)

2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Solarian ***** válasza:
Na igen, ez kritikán aluli. El sem merem képzelni, hány ember kellett leszopniuk ahhoz, hogy idáig jussanak. Zeneileg, meg annyit az egészről, hogy hallatszik a hangjukon, hogy autotune az egész. Szörnyű ez az ízlésficam amit ezek jelképeznek számomra. Amit meg művelnek az a pofátlanság legteteje.
2013. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#4 [link]

[link]

[link]


Az hogy ők csak bábok ezt nem hiszem megint, arra alapozva hogy egy zenekar amit képvisel a médiában azt a való életben is képviseli. Mert te hogy hiteted el egy emberrel a nézeted? Ha úgy élsz. Az viszont az ő hibájuk hogy nem tudják kontrollálni a rajongó táborukat, mert akkor milyen példát mutatnak ezzel? Hogy ami nem az ő ízlésüknek való azt teljes mértékben alázzák meg, ócsárolják, gyalázzák? Szerintem nem így megy főleg zenészeknél ahol ha valaki meghal még emlékkoncertet is tartanak neki.

2013. jan. 13. 00:25
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

5. vagyok.

#6: Ebben igazad van, teljesen. Nem is az egész fandomot ítéljük el, egyáltalán nem erről van szó.

A baj csupán az, hogy a 10-13 éves tinilányok -főképp ők kommenteltek ilyeneket- azt hiszik, hogy ezzel a kedvenceiket védik, és meg vannak győződve, hogy helyes, amit tesznek, helyesen gondolkodnak, és igazuk van. És itt a baj, hogy a halál ugye nem vicc, és az se, ha valaki 'emo-s'. És mivel a fiúk valószínűleg hallottak az ügyről, mivel elég nagy botrány lett belőle ahhoz, mármint szerintem, úgy gondolom tehettek volna annyit, hogy tanítanak egy kis tisztelettudatot a hibás rajongóknak, hogy ők is jó példaképek legyenek, és adjanak valamit a zenén kívül, amit persze valaki vagy szeret, vagy nem. De nem őket ítélem el, bár megvan a véleményem róluk.

2013. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ezeket a linkeket néztem, de egy sem írja,hogy ők reagáltak volna.

És ebben neked adok igazat,hogy lehetett volna bennük annyi,hogy elzavarják aludni a kislányokat és részvétet nyilvánítanak.

Mindegy, hagyjuk. Te se idegesítsd ezen magad.

Nézz meg pár 1D paródiát jobb kedvre derít.

http://www.youtube.com/watch?v=ASLmyOaIIlQ

2013. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!