Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár kombó bekapcsolás...

Basszusgitár kombó bekapcsolásnál és kikapcsolásnál (akkor még nagyobbat) pukkan, miért? =o elvileg új az erősítő mert boltban vettem újon.

Figyelt kérdés
LOW-ba van dugva a gitár, lehet azért mert ki és bekapcsolásnál nem lehetne bedugva a gitár? :S

2013. jan. 25. 15:25
 1/7 A kérdező kommentje:
ha nincs bedugva akkor is.
2013. jan. 25. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb erősítő, főleg az olcsóbbak, pukkan. Ez ilyen.


Amennyire tudom, bár nem vagyok erősítő szakértő, amíg a táp nem áll be stabilra bekapcsoláskor, illetve kikapcsoláskor is egy rövid időre ilyen instabil lesz a tápfesz, de még van, ettől a kimenetre jutnak ilyen tranziens jelek.

A komolyabbakban van olyan "némító" vagy "koppanásgátló" áramkör, ami nem engedi, hogy a hangszóróra jusson.

2013. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aria AB-30
2013. jan. 25. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
a hangerőt leveszed minden kikapcsolásnál, és csak bekapcsolás után adod rá vissza?
2013. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy kapcsoltam ki hogy hang 0-n és úgy is,
2013. jan. 25. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy a hangerő rajta van-e, mivel nem az a része az áramkörnek a zaj forrása.
2013. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem gond csak azt hittem valami baja van =/ de akkor majd kell egy komolyabb hangkombó
2013. jan. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!