Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Samick Greg Bennett Avion...

A Samick Greg Bennett Avion AV3 jó gitár?

Figyelt kérdés
Milyen a Vintage v100 vagy az Epiphone standardhez képest?

2013. jan. 25. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A Vintage v100 elég jó cucc, nekem nagyon tetszik (bár a stratóim után mindig nagyon furcsa érzés rajta játszani) csak jót tudok róla mondani. Eddig egy Samick gitár volt a kezemben (más modell) de az nem volt egy nagy eresztés.
2013. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én viszont életemben eddig max 2x fogtam elektromos gitárt. Akusztikuson játszom már lassan 10 éve, és most váltani akarok elektromosra. Nem lenne jó ez a samick av3 kezdőnek?

(qurvakőkemény rockot akarok játszani)

2013. jan. 29. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyit tudok róla, az alapján jó lenne. Az előző hozzászólásomban azért javasoltam a v100-at, mert azzal van személyes tapasztalatom, méghozzá kifejezetten pozitív. Amennyire meg tudom ítélni, ez is jó lenne, csak anélkül, hogy lenne vele személyes tapasztalatom, nem tartom megalapozottnak, hogy egy határozott véleményt alkossak róla. Amit tudok róla, az alapján az is jó. Amúgy kifejezetten ez a gitár tetszik, vagy azért szeretnél ilyet, mert valahol a közeledben hirdetnek ilyet?
2013. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eredetileg vintage v100at akartam, viszont az elég drága, és helyben olcsón tudnék venni 1 samicket, bár használtan.

Az alakja nemsokban tér el a les paul formától ami nekem nagyon bejön, ezért ez a gitár is megfelelő.

2013. jan. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!