Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lenne egy kérdésem a magyar...

Lenne egy kérdésem a magyar underground rap-el kapcsolatba Elmagyarázná ezt nekem valaki? ------>

Figyelt kérdés
Az összes ilyen stílusú zenének a témája és hangulata egyszerűen lehúzott hangulatilag, meg arról szól, hogy kinek mennyire sz*r ebbe az országba stb, meg sírunk ezért meg azért... én nem tudom, biztos más téma is van, de én eddig csak ilyeneket hallotam, és egyszerűen nem vagyok kíváncsi más problémájára, de miért csak ilyen szomorú melankólikus hangulatú zenék vannak UG rap-be?
2009. szept. 1. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az amerikából átvett gengszter-rap egyik életérzése... szóval ez stíluskövetelmény. Ugyanakkor vannak másfajta csapatok is, keresgélj, biztosan vannak feldobósabbak is. De hallgasd meg a Punnany Massif-ot, talán az megfelel.
2009. szept. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarok magyar rap-et hallgatni (jó nekem az amerikai és az angol) :D, amúgy kössz a választ
2009. szept. 5. 14:35
 3/5 anonim válasza:

Fordul a kocka!


http://www.youtube.com/watch?v=WdZvMcC8LVQ&feature=quicklist


Köszi hogy meghalgattad

2010. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát hogyha nemhallgatsz magyar UNDERGROUND rap-et akkor honnan a jó isten fszÁbol szopod ki hogy csak ilyen zenék vannak? elárulnád?

amugy meg azért mert Magyarország szarhely és az UNDERGROUND rapperek többsége vagyis ink ugymondom h a jobbak a saját életükről rappelnek.. És utcakölykök voltak.. és szerintem ebből már érteni lehet.

2010. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ilyen hangulatban és témában? Mert úgy van mert őket nem tömik pénzel és melóznak hogy kitudják adni a cuccokat. Igen ők zenélnek és dolgoznak rendes munkájuk van nem úgy mint a sok sza.rházi senki celebnek.

Nem vagy kiváncsi a problémájára? Ez nem az ő problémája okos hanem az ORSZÁG problémája. Igazat mondják el ez van. Ha meg nem vagy rá kiváncsi akkor minek hallgatod meg minek kérdezed? Jó neked a party sz-aros Fluor meg sp is szerintem. neked való. Aki meg UG-t hallgat az tudja miről van szó a számokban ennyi.

2011. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!