Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a zenéről? Tényleg van aki ilyent hallgat? Egyáltalán lehet ezt zenének nevezni?

2013. jan. 27. 21:23
 1/7 GLadislaus ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=l9dnt5YYW3s

Így talán el is indul.


Miért ne lehetne zenének nevezni?

2013. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért mi ez? random linkre nem klikkelek.
2013. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi a rossz linkért, csak telefonról vagyok. De köszi a helyes linket!

Szerintem azért nem lehetne zenének nevezni, mert semmi változatosság nincs benne. A zene minél bonyolultabb. minél változatosabb, annál jobb hallgatni. Ebbe a zenébe csak zúzzák szét a hangszereket, semmi technika nincs benne. Ráadásul azok a krákogások... Számomra felfoghatatlan, hogy ezt hogy lehet zenének nevezni. Én nem nézem le azokat, akik ilyent hallgatnak, csak nem értem őket.

2013. jan. 27. 23:24
 4/7 GLadislaus ***** válasza:

Egyszer hallottam valakitől, hogy minden zaj zene és minden emberi hang ének.

Egyébiránt a death metal ezen formája nekem sem igazán fekszik. A hörgéssel és a brutalitással semmi gond, de én is egy kicsit monotonnak találom.

Ez sokkal inkább bejön:

http://www.youtube.com/watch?v=xjKyzwqIT7s

2013. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előzővel érték egyet. a metál ezen formáját én sem kedvelem annyira. de attól még miért ne lehetne zenének nevezni? ez sokkal inkább annak mondható, mint pl egy vándájreksön szám. és én biztos vagyok benne, hogy van olyan ember aki viszont pont ezt a stílust kedveli.
2013. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zenének lehet nevezni, és van aki ilyeneket hallgat.
2013. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az előttem szólokkal, ez már nekem is sok, mint death metal. Ellenben a Fleshgod Apocalipset szeressük.
2013. jan. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!