Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan pasi, aki ilyen trash/de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasi, aki ilyen trash/death metal, hardcore zenét hallgat, összejönne olyan lánnyal, akit viszont kiráz a hideg az ilyen zenéről?

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi, aki 32 éves, nagyon bejön, mert szuper intelligens (most csinálja a doktoriját), jóképű, kedves, udvarias stb. Felelős beosztásban van, így napközben kötelező neki az öltöny-nyakkendő viselete. Szabadidejében viszont úgy néz ki, mint egy csöves... :D

Én 22 éves lány vagyok és igazából mindenféle zenét meghallgatok, kivéve talán ezt az egyet! :O Bejön nekem a rock is, meg minden, de nem ez a hörgős izé...nekem olyan félelmetes... :$ :D :D

Amúgy szerintem bejövök neki, mert mindig mosolyog rám... :)


2011. okt. 15. 16:27
 1/10 A kérdező kommentje:
zenétől* bocsi
2011. okt. 15. 16:28
 2/10 You got OWNED! ***** válasza:
Ha ő is nyit más zenék felé akkor természetesen. De viszont neked is nyitni kéne arra amit ő hallgat.
2011. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg. :)
2011. okt. 15. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
He.. NEM MIND1 mit hallgat? Neked nem inkább a csöves kinézettel van bajod?
2011. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 cynic ***** válasza:
100%

"Amúgy szerintem bejövök neki, mert mindig mosolyog rám... :)"

arra gondol, hogy milyen fincsi vacsora lesz belőled, miután megerőszakol és rituálisan megkínoz...

2011. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha orvosira jár, lehet h fel akar boncolni hehe
2011. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem orvosira jár. loool :D
2011. okt. 15. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is a te szóhasználatoddal élve "ilyen trash/death metal, hardcore" zenét hallgató pasi vagyok és a legkevésbé sem szokott érdekelni, hogy egy lány milyen zenét hallgat. Ha hasonlót mint én, akkor egy plusz pont neki, de őszinte leszek és eddig még egyik barátnőmmel se egyezett a zenei ízlésünk. Mindegyiküket "kirázta a hideg" az ilyen zenéktől. Szóval ne félj :D

23F

2011. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is thrash/death/black-es vagyok :) a volt barátnőm pedig ilyen x-faktoros p*csákat hallgatott... és ez sosem volt gond
2011. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. okt. 15. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!