Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe ennek a zeneszámnak?...

Mi a címe ennek a zeneszámnak? A szöveget franciául suttogja egy nő, pánsípra emlékeztető fúvóshangszer van benne meg talán szintetizástor, valószínűleg régebbi szám, a Sláger Rádión szokott lenni.

Figyelt kérdés
És ki az előadója?
2009. szept. 1. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egy duett? Mármint egy pasi meg egy nő énekel benne és vannak ilyen suttogós részek is. Egy eléggé régi szám. ha egyre gondolunk, akkor Alain Delon énekli egy nővel, de a szám címét nem tudom így sem..
2009. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de ahogy Youtube-on nézem, nem nagyon van fenn a szám így ezzel az előadóval, pedig tuti nagy slágere, szóval lehet mégse Ő az. Más nem ugrik be még, ami alapján kereshetnék?
2009. szept. 1. 23:14
 3/6 anonim válasza:

Szerintem ez az a szám, amit keresel: http://www.youtube.com/watch?v=pUCqJ44LMaE


Az előadója: Jane Birkin & Serge Gainsbourg

A szám címe, pedig: Je t'aime... moi non plus

Egyébként valóban régi sláger, egészen pontosan 1969-es!

2009. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem sajnos nem ez az.:( De köszönöm, hogy segítettél.:)

Még annyit a számról, hogy van oylan ész amikor magas hangú csilingelésszerű hang hallatszik benne.

2009. szept. 2. 18:25
 5/6 anonim válasza:
talán ez az: Enigma-Sadness :)
2009. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
IGEN !!!! EZ AZ!!!:D Ez kerestem! Nagyon nagyon köszönöm!
2009. nov. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!