Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Big time...

Mi a véleményetek a Big time rushról és a one directionról? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
(szerintem a big time rush jobb de ez csak az én véleményem..)
2013. jan. 30. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, a big time rush jó banda, jó számaik vannak, szoktam őket hallgatni, de én inkább színészként ismerem el őket, mert szeretem azt a sorozatot:)

A One Direction-ről, pedig csak annyit, hogy imádom őket, jó a zenéjük, szimpatikusak, és jól néznek ki(a btr-esek is;D). Véleményem szerint, a 1D jobb, sokkal.:) Szerintem:)

2013. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Big Time Rush a jobb (szerintem). Jók a számaik, a sorozat is jó, amiben szerepelnek, és a filmük is totál jó. A One Direction-nal csak annyi a gondom, hogy játsszák az eszüket feleslegesen, hogy ők itt a sztárok meg minden, azt mire játsszák, arra hogy egy önáll számuk sincs, mivel egy részét úgy dolgozzák fel már meglévő számokból, a másik részét pedig a hátuk mögött levő "komoly gépezet" írja.
2013. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

a big time rush szineszkent nagyon jó

az one Direction pedig.........minde

jó a zenejuk helyesek viccesek jó humoruk van 100 lanybol 99 alakulna ha látna őket velük egyutt ......fuu sorolha

tnám 1 évig...jah és ha azt mondják neked h b*zik ne hidd el a képek vagy photoshop ok vagy véletlen egymáshoz érték és pont akkor kaptak le őket....

2013. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szuhicaa válasza:
Nálam az 1D visz mindent...Náluk már csak a Grren Day-t szeretem jobban :D
2013. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!