Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó számok Metallicatol?

Jó számok Metallicatol?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Thusday is Gone
2013. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az egy lynyrd skynyrd feldolgozás


néhány szám:

Orion

Whiplash

Motorbreath

To live is to die

blackened

2013. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 peterlord ***** válasza:
100%
A Metallica-nak nincs rossz száma. Mind tökéletes.
2013. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sincs rossz nekik:)

de kedvenceim: Wherever I may roam, Sad but true, Master of Puppets, Unforgiven 2, 3, Until it sleeps, Turn the page. tudom, hogy utóbbi feldolgozás.

2013. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nothing else matters pl nagyon jó, azt szoktam tőlük hallgatni:)
2013. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Seek and Destroy, Master of Puppets, Jump in the fire, Unforgiven, Fade to Black, One, Metal Militia, Enter Sandman, Sad but true, Ride the lightning, Fight fire with fire, Battery, Welcome home

satöbbi

2013. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó egész jókat írt. Fade, Bellz, Welcome Home, Un2, Sad, Unforgiven, MASTER, Motorbreath, No Remorse...
2013. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
The Black Album-ig tetszik nekem a metallica, sokan mondják hogy a Black Album-mal eladták magukat, ami szerintem is így igaz, de ez az album még eléggé jól sikerült (szerintem). A többi mintha már nem is metallica lenne. Azt javaslom hogy hallgasd meg a legelső albumjaikat, az az igazi Metallica!
2013. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Peace a bohóc ***** válasza:
100%
Jó szám?! Csak jó számaik vannak...és ... Youtube;) Kereső.: metalica.. és már ki is dobja:Dcsak hallgatni kell
2013. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

azért az, hogy a többi mintha nem is Metallica lenne...én eddig még mindig felismertem az általam ismeretlen, újabb Metallica számokat, még mielőtt tudtam volna, hogy az Metallica...és még mielőtt James megszólalt volna.

mellesleg, nekem tetszenek az "újak", jobban, mint a régi thrashes vonal. de amúgy is, miért kéne nekik 30 éven át tökugyanazt játszani?

2013. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!