Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van oda olyan sok lány...

Miért van oda olyan sok lány a onedirection-ért? O. o Én ki nm állhatom őket, ha rájuk nézek (nem túlzok) hányingerem van! 16/l

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 16:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*nem
2013. febr. 4. 17:05
 2/21 Garpe ***** válasza:
44%

Ugyan az mit Bieber, vagy a '60 években a Beatles és a Herman's Hermits.

Aranyos kedves, nem egy kemény bluesosak, nem az az erős csak le akarok feküdni veled dumájuk van. Lehet róluk gondoskodni szeretni őket ez jön le nekik róluk.

2013. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
szerintem undorítóak és nyálasak. amikor először hallottam biebert, nem hittem el h fiú xD
2013. febr. 4. 17:09
 4/21 anonim ***** válasza:
3%
pedig ők naon arikácska cukcsika fiúk , úgyhogy ne féltékenykedjél
2013. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
miért féltékenykednék??
2013. febr. 4. 17:43
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

Én is utálom őket... :)

Jó az, ha egy férfi érzékeny, de legyen kemény is... Attól férfi, nem?

Én a magam részéről a rockot, dark rockot és metált támogatom... Az ilyen nyálas zenéket meg utálom... Általában a tartalmuk is rohadtul irreális...

2013. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem többnyire azért hallgatják és szeretik fiatal lányok, mert ők még nem teljesen ébredtek rá, milyen is ez a világ és rózsaszín ködre meg tökéletes szerelemre vágynak... (Előző voltam.)
2013. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ha szerelmes lennék beléjük nem kérdeznék ilyeneket xD

amúgy nem csak külsőre nem tetszenek, az ilyen zenei stílust sem szeretem.

inkább rock-ot, punkrock-ot meg ilyesmiket hallgatok

2013. febr. 4. 19:24
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Attól még, h nem szereted a zenéjüket, nem kell kicikizni őket! Imádom a One Directiont és nem kéne rögtön elítélni őket!
2013. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem ítélem el őket, egyszerűen csak nem értem miért imádják őket annyian...de szerintem nem is fogom.
2013. febr. 4. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!