Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mostanság sok...

Szerintetek mostanság sok fiatal szereti a komolyzenét?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves fiú vagyok, és élek-halok a komolyzenéért: Beethoven, Mozart, Smetana, Haydn, Strauss, Vivaldi, lenyűgöznek! A zenéjük megnyugtat, oldja bennem a napi stresszt.

Könnyűzenét is hallgatok természetesen, de sokszor nagyon jól esik komolyzenét hallgatni.


2013. febr. 6. 19:15
 1/5 Lukapanna válasza:
100%

Én is így vagyok vele!

Nagyon szeretem! <3

2013. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magam művelője is vagyok de tapasztalataim szerint meg a környezetemből kiindulva elég kevés fiatal szereti illetve hallgat komoly zenét!!
2013. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok, nálunk nem hallgat senki, de én is szeretek néha azt hallgatni, főleg olyat, amit már zongoráztam, meg a nagyon szép dallamokat! :)
2013. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden fiatal szeretné,akkor nem lennének ilyen debilek és retardáltak.Tisztelet a kivételnek,nagyon helyes,hogy szeretitek :)
2013. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem Mozartot, főleg a dalszövegeit.
2013. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!