Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 14 éves fiú black metalt hallgat?

Figyelt kérdés

Én elöször 10 évesen ismerkedtem meg a müfajjal,a Gorgoroth

Quantos.. lemeze által,amit az apám mutatott.Olyan hatással volt rám,hogy egyre többet kezdtem hallgatni ilyen zenét.Mára az egyik kedvenc zenei müfajom lett. Azért tettem föl ezt a kérdést,mert olyanokat olvastam,hogy ehhez föl kell nöni,tinédzser ne hallgasson ilyet,stb.



2013. febr. 6. 20:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Azt hallgat mindenki, ami jól esik neki.


Amúgy meg inkább ilyet hallgass, mint rappet...

2013. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Hallgazsd bátran én is rocker vagyok!Abban semmi rossz nincs!
2013. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
39%
Mi a baj a rappel?:O Én azt hallgatok már vagy 5 éve:D De a metal még mindig jobb mint pl: techno meg ilyenek:D
2013. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
Én 14 éves lány vagyok, egy-kettőt én is szeretek (bár inkább a punk)! Szóval szerintem semmi!:)
2013. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%

Semmi baj nincs vele.Ha nem "divatból" hallgatod,mert vannak olyanok.

Bár tény,hogy vannak zenekarok,amik azért mondanak is valamit a zenéjükkel,de a felét úgysem érteni,főleg ha angol nyelvű,úgyhogy szerintem mindegy :)


Amúgy a Chthonic zenekart ismered?Szimfónikus black metál Tajvanról(!),ajánlom figyelmedbe.

2013. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
2013. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
48%

"Mi a véleményetek arról, ha egy 14 éves fiú black metalt hallgat?"


Az én véleményem az, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy ez a fajta zenei műfaj mennyire !!!>>>ROSSZ<<<!!!

Ezt nem elfogultságból írom, szeretem a metált és a rockot, de a black-matál sajnos nagyon de nagyon rossz választás. Tele van okkult és sátánista üzenetekkel, ezenkívül gyakran meggyalázzák a keresztény vallást és néha még rasszista jellegűek is.

Egyszerűen ez túl GONOSZ zenei stílusirányzat. Ha már metálról vagy rockról van szó, akkor inkább igényeset hallgatok, mint például: AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith.


Elhiszem, hogy számodra (és azok számára akik kedvelik a black-metált) jónak tűnik csupán a kisugárzása vagy a stílusa miatt és tetszik. De rengeteg más fajta zene is van, amelyik kőkemény és zúzós.


A válaszommal nem akartam senkit sem megbántani, nem használtam sértő vagy trágár szavakat.

2013. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én is szeretem a black metalt, 14 évesen is szerettem. Bár nem hallgatom agyba-főbe, csak néha mikor olyan kedvem van. Megvádoltak már azzal, hogy sátánista vagyok, de attól mert hallgatok ilyeneket, nem fogok rögtön kecskét áldozni.
2013. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%

Időpont tegnap 23:11


Nem akarok belédkötni,de nem mindenki vallásos.És ezeknek a bandáknak a többsége inkább csak egyházellenes,de semmiképp nem hithű sátánista(kivétel van persze,de elenyésző).A jelképeket is afféle "imidzs" gyanánt használják.A másik fele pedig,hogy a blacken belül is rengeteg van,lásd,amit én küldtem,az nem sátánista zenekar,csak műfajilag black.

Sátánista üzenetek?Írd be a googleba ,hogy lady gaga backwards message,és nézd meg,hogy milyen értelmet nyernek úgy a dalai,merthogy nem Istentisztelőt az biztos(ugyanez a mai hiphop/pop/rap sztárok többségével is).


Ismétlem,nem kötekedésnek szánom,elfogadom a véleményed,de azért azt sem árt tudni,hogy nem csak a black metál "gonosz".

2013. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%

#8


Teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy más műfaj előadói is használnak sátánista és egyéb okkult jelképeket a vidéóklipjeikben. Lady Gaga-tól fogva Madonnáig, rappereknél Jay-ztől kezdve Kanye West-ig. Sajnos ilyen világban élünk, ahol a médián keresztül fertőzik meg az elménket, hogy szexuálisan degeneráltak legyünk és egyéb torzult szokásaink legyenek. Az eredménye ennek az, hogy évről évre gyarapodik a homoszexuálisok száma, egyre több házasság megy tönkre a szexuális degenerált szokások miatt, vagy pedig a drogok és az alkohol miatt. Így arat a Sátán győzelmet, sajnos ma már divat az ateizmus és emiatt nincsenek erkölcseik azoknak akik nem hisznek az Úrban, jobb nekik így. Nyugodtan orrba szájba dughatják egymást és nyugodtan eljárhatnak bárhová szórakozni. Függetlennek érzik magukat és lenézik azokat, akik az Úr szavát követve élnek. Pedig eközben egy másik valakit szolgálnak, sokszor tudtukon kívül, vajon kit?

2013. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!