Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki játszotta a Nehéz az Olga...

Ki játszotta a Nehéz az Olga a katonának c. dalt?

Figyelt kérdés

Azt hittem Voga–Turnovszky-dal, de az ő anyagaik között nem találom, sőt semmi infót nem lelek róla a neten. Milyen parodisták voltak még 1985–90 környékén?


Annyira emlékszem csak a szövegből, hogy

„Olgán a bikini nem kicsi,

Akkora, mint egy T–34-es harckocsi.”



2013. febr. 7. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem rossz, de nem ezt keresem. Amikor az említett dal készült, az Irigy Hónaljmirigy még tervben sem volt.


Úgyhogy továbbra is várom a tippeket.

2013. febr. 12. 17:17
 3/6 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott még egy sor:

„…levegőt tőled egyre ritkábban kapok.”

2013. febr. 18. 16:29
 4/6 anonim válasza:

Rádiókabaré a teljesítményről (1988. március)

(1988 – MC – mp3 – 320 kbps – 179 MB – 1:18:38)


http://"KANADAHUN CÉVEL".com/temak/kabar%C3%A9.11096/page-20


Én ezt találtam, mert igen komoly a kérdésed és bizony ilyennel megéri foglalkozni.

2013. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon.


Felhívjuk figyelmed, hogy az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel!"


Nem enged ám normálisan linkelni, ó hogy..


Vállalom a felelősséget, elvágom az artériámat is és a véremmel festek szép piros keresztet a szívem fölé, oda kell lőni.. bakker, mennyire nevetséges már egy ilyen duma egy ilyen fórumon.. VÁLLALOK, MINDENT. Még azt is amit nem én..

2013. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tutuira Vogaék. Nem kerestem rá jutyubon, de megvolt egy kazijuk és azon rajta volt, emlékszem.
2013. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!