Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Szombat este lesz a Cool-on a Wasabi, mar mint a mustár című film. Az ajánlójában van két frankó zene is, meg tudnátok mondani a címét?

[link]

Az ajánlót kb. minden reklámban benyomják. Hallottam már mind a két zenét, de nem emlékszem a címükre.

Keress kérdéseket hasonló témákban: wasabi, ajánló

2013. febr. 8. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok

Nicki Minaj-Va Va Voom

Én is ezen goldolkodtam, aztán amikor már századjára ment a tvben nagyon odafigyeltem,és rájöttem hogy ez Nicki Minaj..:D Szerintem ez az a szám:)

# 1/4Időpont 2013. febr. 9. 11:21 Privát üzenet
és nem tudjátok mi a második zene mert én azt keresem és sehol se találom meg

# 2/4Időpont 2013. ápr. 27. 18:55 Privát üzenet
én is a 2.számra vagyok nagyon kíváncsi ha valaki tudja akkor legyenszíves leírni a nevét,címét

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. jan. 13. 11:27 Privát üzenet

Calvin Harris - Drinking From the Bottle ft. Tinie Tempah

http://www.youtube.com/watch?v=uztCqjxrkjQ

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. okt. 22. 17:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg tudnátok mondani, hogy a Nicki Romero Touluse című klippjében mijen maszkot visel? Mi a maszk neve?
Meg tudná mondani valaki, hogy a Házibuli Attilával 2013. február. 05-ei adásán a muzsika tv-20:20-kor kik énekelték a lehetsz királyt? Egy csaj meg 2 fiú, de mi volt a banda...
Directionerek! (én is az vagyok :') valaki megtudná mondani, hogy melyik az a Louis-os blog, amiben azt hiszem a lányt Anne-nek hívják?
Tudtok mondani a "paul kalkbrenner-aaron" -hoz hasonló számokat?
Tudnátok mondani ilyen zenéket?
Tudtok mondani dallamosabb black metal számot?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!