Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a régi rock-szám?...

Melyik ez a régi rock-szám? (Nagyon hasonlít Bon Jovi "Bad name"-jéhez. )

Figyelt kérdés

Szóval ilyen jó enegikus szám, és nagyon hasonlít a "You give love a bad name" című számhoz, csak mikor abban a számban az a "You give love a bad name" sor jön, akkor ahelyett ilyen lendületesen, jó nagy energiával szintén, az jön, hogy


"To understand!" És kicsit így szótagolva: "Tu andör-sztend"


(Az előadó lehet, hogy Bon Jovi, mert nagyon olyan az a stílus, de egyáltalán nem biztos)


Itt az első két oldalt már végignéztem

[link]


Azt, hogy "mikor abban a számban az a 'You give love a bad name' sor jön" azt úgy értettem, hogy kábé annál a részénél a dalnak.

Az a nagyon erőteljes "To understand" a refrénben van.


Előre is köszi, ha valaki megmondja:-)



2013. febr. 9. 14:57
 1/10 Ezüst Vitéz ***** válasza:

Ez nagy valószínűleg Robin Beck If You Were A Woman című dala. Azért olyan Bon Jovis, mert az ermlített hölgy Ritchi Sambora felesége.


http://www.youtube.com/watch?v=BHjaWnkAuek

2013. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz az, nagyon köszönöm:):):) Amúgy erősebb hanggal emlékeztem rá, el kezdtem a Bonnie Tyler-eset hallgatni, mert láttam, hogy van olyan is:):):) Amúgy pont a We weren't born to follow-t hallgattam, mikor megláttam, hogy jött válasz:):) Megy a zöld kéz!:)
2013. febr. 18. 15:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy Robin Becknek is tetszik a hangja, csak mikor rákerestem a címre, hogy lássam, van-e másik előadó, akkor gondoltam, lehet, hogy én Bonnie Tylertől hallottam ezt a számot:):):)
2013. febr. 18. 15:47
 4/10 A kérdező kommentje:

Stop!! Ne mozdulj!!:)

[link]

[link]

[link]


Nem pont úgy van szerintem ezek alapján.....:) De nem baj, jó az attól még!!!:):):)

2013. febr. 18. 20:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy várj!! Lehet attól még, oksa:):)
2013. febr. 18. 20:16
 6/10 Ezüst Vitéz ***** válasza:
Szóval ez eredetileg egy Bonnie Tyéler szám, amit Robin Beck is feldolgozott. Ezt meg nem tudtam.
2013. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi? Richie Samborának csak 1 felesége volt, és az Heather Locklear színésznő. A dal legfeljebb azért lehet bon jovis, mert Sambora járt Cher-rel, és pár dalt írtak neki, meg más énekesnőknek.
2013. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, látom, megint érkezett válasz:) Én már megfejtettem:) Wiki szerint:

"You Give Love a Bad Name" is a song written by Jon Bon Jovi, Desmond Child, and Richie Sambora.

Na, tehát a YGLABN-t együtt írták többen, és akkor Desmond Child írt Bonnie Tylernek ua. dallamra egy másik szöveget:) Azóta amúgy már van egy 3. szöveg is ehhez a dallamhoz; de az gagyi lett:S:D Egyszer belinkelték Bonnie száma alá:)

Ezt még itt akkor ideírom, ez is Wikipédia:

"If You Were a Woman (And I Was a Man)" is a song that was written and composed by Desmond Child and recorded by Bonnie Tyler.


Így most már szerintem mindenki elégedett:)

puszii:)

2013. aug. 23. 20:33
 9/10 A kérdező kommentje:

*Mármint nem a szövege lett gagyi ennek az újnak, azt nem tudom, de a kivitelezés:)


Ebből meg a BonJovi-és a Bonnie Tyler-féle is nagyon cool!!:) <3 <3 Szerintem hallgassátok mind2-t szeretettel!:))

2013. aug. 23. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, azóta én is rájöttem, de ez a nő sose volt Richie felesége, ezt nem tudom, honnan vette az egyik válaszoló.
2013. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!