Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha egy lány dobol?

Gáz, ha egy lány dobol?

Figyelt kérdés

Másfél éve kezdtem dobolni,egy haverom segített,és már elég jól tudok.Az osztályomban meg egyre többen piszkálnak,mert hogy lány vagyok,meg kizárt,hogy ilyen fiatalon tudjak dobolni.Hogy csak kamuzok.Még nincs saját dobom,ezért is gondolják,hogy kamuzok.A haverom hangszerén szoktam gyakorolni.


Tényleg gáz,hogy dobolok?


14/L



2013. febr. 14. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Jézusom, dehogy! Hangszeren játszol, már ez alapból... hogy lenen már az (Ráadásul a fiatalabbak közül rengetegen akarnak zenészek lenni, ez se véletlen). Sőt, hangszeren játszani mindig is jó dolog volt, most is az, dobolni meg mondhatjuk, hogy egyenesen "menő".


Mond cska meg nekik, hogy tel elgalább tudsz játszani, tudsz zenélni. Ha az illető tud, lehet hogy a fejéhez kap, ha meg nem tud, akkor meg főleg.


Ennél már csak az lenen ütősebb, ha még pár hónapnyi gyakorlás után feltennéd a netre ahogy játszol, vagy előttük tudnál valahogy. Na az K.O. lenne! ;).

2013. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a dobos, lánydobos meg főleg, úgyhogy nem gáz, dehogy! Egy vidit én is megnéznék :)
2013. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Akkor talán féltékenyek lehetnek? O.o Rám?? O.o


Szóval én nem gáz vagyok,hanem klassz? :)

2013. febr. 14. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az a gáz hogy ilyenekkel foglalkozol...
2013. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy klassz. Ilyenkor az emberek sokszor hangoztatják, hogy "féltékenység", "irigység"... EHEt ,hogy féltékenyek, de nem bitos, lehet hogy csak viccelnek és psizkálnak, mert tetszel nekik, imponánkli akarnak... nem tudhatod.


A lényeg az, hogy klassz dolog és igenis menő és jó dolog és csináld csak tovább!

2013. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a 10-15 éves korosztály nemigazán tud mit kezdeni egy olyan új szituációval, mint az hogy te dobolsz. Ha pl. úsznál, aerobikoznál, a VV-ről beszélnél, élnéd a zombik életét, akkor sokkal simulékonyabban viselkednének.

De mivel te egy egyéniség vagy, ezért a többség megpróbál lerángatni téged a saját szintjükre, azzal, hogy elbátortalanítanak és felnagyítják a különbségeket és negatív értékként állítják be az, hogy te tudsz dobolni.

Azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz az ilyen emberekkel, mert észre sem veszed és olyanná válsz mint ők.

Te csak bontakoztasd ki saját magadat. Előfordulhat, hogy kevesebb lesz a "barátod", de azok akik lemorzsolódnak, valójában nem is igaz barátok.

Ha szerencséd van, akkor az osztályod előbb utóbb megtanulja kezelni ezt az új szituációt és békén hagynak vagy még jobban megkedvelnek.

2013. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem menő, ha valaki dobol :D Én is szerettem volna dobolni, de nem jön össze >.<



14~L

2013. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
91%

Nem gáz,sőt...

Legalább a dob hangszer és te hangszeren játszol

2013. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha azt mondjuk gáz, akkor nem fogsz dobolni?
2013. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gáz, mindig is szerettem volna dobolni vagy gitározni, vagy vlmi olyan hangszeren játszani ami passzolna a rockhoz, de nincs ritmusérzékem, stb.

irigyellek.!! :) 14/L

2013. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!