Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek béna amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek béna amikor egy lány dobol?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek dobolni, de párszor hallottam/olvastam fiuk kommentjeit, hogy milyen béna amikor egy lány dobol, villanygitározik stb. Tényleg igy van, teszít titeket ez?
2011. júl. 21. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
valami köcsög mondhatta ezt neked mert ez nem taszító
2011. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs az ilyesmivel , igy tovabb ! hadd a kocsogoket ott lent ahol vannak !
2011. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :). Csak vannak néha olyan napok, amikor magam is ugy érzem nincs értelme annak amit csinálok, és általában ilyenkor botlok bele az ilyen negatív kommentekbe is. De szerencsére eddig még semmi nem tudta annyira elvenni a kedvem, hogy végleg abba is hagyjam az egészet :)
2011. júl. 21. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is vonzó ha 1 csaj gitározik vagy dobol.
2011. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne! ;)

21/f

2011. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Villanygitáááár???


Amúgymeg ne legyél birka, ez csak hangszer, nem világvége, szóval ha tetszik, csináld, és 100%ban szard le, akinek nem tetszik.

2011. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak irigykednek;-) csak igy tovabb:-)
2011. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, szerintem jó dolog, ha valaki játszik valamilyen hangszeren és szereti a zenét. Én sajnos nem játszom semmilyen hangszeren, nagyon sajnálom, de ez van.

Egyébként ne aggódj, ha egy srácnak megtetszel és megismerkedtek huszadrangú lesz az, hogy dobolsz és/vagy gitározol, sokkal fontosabb lesz az, hogy milyen vagy valójában:)

Ha te szereted, akkor csináld, a magad örömére csináld, ne azért, mert másoknak tetszik.

16/L

2011. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazat mondasz :). Ám nem mások miatt csinálom, hanem magam miatt, mások miatt túl lusta lennék hozzá, hogy ennyi időt (meg pénzt) rászánjak :). Most szeretnék épp saját dobszettet venni, csak még kereső folyamatban vagyok. Az sem olcsó, a fizum meg nem nagy (50.000 alatt van), de akkor is...kell. Élvezem de nagyon. Kül szerintem nem lenne késő neked sem elkezdeni zenélni valamit, ha van ami tetszik, miért ne? Egy barátom 17 éves múlt, mikor elkezdte a gitározást, és elég jól is megy neki mostanra. Köszi amugy mindenkinek amit írt!
2011. júl. 21. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!