Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier Vintage Modifed Starto,...

Squier Vintage Modifed Starto, Vintage Modified 70s gitárokról tapasztalat, vagy vélemény?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
a classic vibe szériát jobban ajánlom
2013. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nekem is tetszenek, viszont hát ugye az áruik is jóval több. És az '50-s Classic Telének fenyő a teste. Vagy az nem számít, nem lesz más hangja, mint mondjuk a kőrisnek, vagy az égernek? Nem sérülékenyebb?
2013. febr. 14. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
A Classic Vibe-ot én is jobban ajánlom, megéri a plusz pénzt. Igazából egy fasza hangszedővel, esetleg egy tőke és potméter cserével már néhány Fender-t oda is verhetsz vele. Nekem '50s Classic Vibe Stratocasterem van és nagyon jó hangszer. Egyébként azt vettem észre, hogy mostanában csökkennek az árak. Nemrég még majdnem 120 volt egy ilyen, most inkább 100 körül vannak. Amikor én vettem (2009), akkor 70 volt. Elképzelhetőnek tartom, hogy még alacsonyabb lesz az ára, de azt a 100-ast is lazán megéri.
2013. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából lehetséges, hogy a 27%-os áfát meg tudnám úszni, de nem biztos, úgy mondjuk nagyon megérné.
2013. febr. 15. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jó tapasztalatom van velük, szerintem a drágább Squierek tényleg minőségi cuccok, nekem például a kicsit feltunningolt Standard Stratom (hangszedő, hangolókulcs, húrlábcsere) hozza egy mexikói Fender szintjét.
2013. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!