Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bruno Mars meet and greet...

Bruno Mars meet and greet jegyek milyen árba lesznek?

Figyelt kérdés

Most jön Budapestre és van a meet and greet jegy. Azt is lehet venni, és ha igen akkor hol lehet, és mennyibe kerül ? Úgy tudom Március 1-től lehet majd megvenni a jegyeket. Szerintetek 2.-án is megvehetem, vagy addigra elfogy ?

Előre is köszönöm a segítséget :)



2013. febr. 21. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, március 1-től lehet jegyet venni, így akkortól derül ki, hogy mennyibe kerül. Szerintem 10-én is vehetsz, nem fog elfogyni, ha pedig igen, akkor mi van?
2013. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
akkor mi van? huh...ember látszik hogy nincs valami nagy fangirling ott :DDD
2013. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most már ki vannak írva a jegyárak, de nem tudom hol lehet megvenni a meet and greet jegyeket. Az nincs odaírva, vagy azt valahol máshol kell megvenni ?
2013. febr. 28. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog elfogyni még a koncertig sem. Az embereknek nem erre lesz pénze..
2013. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a meet and greet jegy? Még sosem hallottam róla. Amúgy itt találod a jegyárakat: [link]
2013. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
de mi van hoygha nincs meet n greet jegy? olyan biztos vagy benne, hogy van?
2013. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megnéztem Bruno Mars hivatalos honlapján és kiderült, hogy itt Magyarországon nem lehet venni, de más országokban lehet :( Na de hát mindegy túlélem, csak jó lett volna
2013. márc. 3. 18:38
 8/9 anonim válasza:
100%
ez nem igaz:( én is akartam meet&greetet
2013. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó lett volna :( De talán majd legközelebb :D
2013. márc. 22. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!