Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A Mars aug.27-én állítólag...

A Mars aug.27-én állítólag olyan közel lesz a Földhöz, hogy olyan nagynak látszik mint a telehold. Ez szerintetek igaz? És ha igaz, szerintetek várhatók lesznek természeti katasztrófák? (nagyerejű földrengések, vulkánkitörések)

Figyelt kérdés
Az egyik barátom küldte nekem e.mailban,fényképekkel illusztrálva,milyen lesz majd az ég ha két Hold világít egyidejúleg.Állítólag ilyen még nem volt, a Jupiter kavart be.Szerintetek igaz?Nem "kamu"?
2011. aug. 6. 20:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
sose lesz olyan közel ....:D
2011. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta megy, kamu.


[link]

[link]

2011. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen, pontosan így fog történni, annyi különbséggel, hogy az utolsó hurrikán összeszedi a hüjéket és kisöpri őket a világűrbe. Nem sokan maradunk utána :) mármint azok, akik képesek egy olyan meglehetősen bonyolult mutatvány elvégzésére, mint egy gugli keresés: [link]
2011. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
lehet hogy közel lesz, de olyan közel sose jön hogy akkorának lássuk
2011. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ha egy kicsit is képben vagy, mi az a "naprendszer" akkor tudod, hogy ez lehetetlen. Pont.
2011. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokért! Meggyőztetek,hülye voltam,hogy elhittem.Ezért jó ez az oldal.Ha valamit meg akarsz tudni,itt biztosan sikerülni fog.Még egyszer kösz!!!
2011. aug. 6. 20:40
 7/12 dellfil ***** válasza:

Az utolsó kommentedért - kedves kérdező - egy ( nem, hanem sok) hatalmas zöld pacsi járna.


dellfil

2011. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A Mars bolygo messze van a Fold nevezetu bolygonktol!ez egyszeruen keptelenseg hogy akkoranak lassuk,mint a teliholdat.megjegyzem egyre nagyobbnak es nagyobbnak lathatjuk iden:P,visszaterve csillagformaban igen de, akkora legyen mint a telihold...hat a kamu tul szep kifelyezes;)
2011. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy olyan közel lesz ezért hozták előre a mars utazást. Mé kee hülyének lenni?
2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Ezért jó ez az oldal.Ha valamit meg akarsz tudni,itt biztosan sikerülni fog."=>sűrű lehülyézések közepette..
2011. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!