Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kit tartotok az 5 legjobb...

Kit tartotok az 5 legjobb magyar rappernek?

Figyelt kérdés
Igazából csak közvélemény-kutatást végzek, van már konkrét véleményem csak kíváncsi vagyok másokéra is. Lepontozni nem fogok senkit, de megmondom, ha valamivel nem értek egyet :)

#rap #hip-hop #undorground
2013. febr. 21. 16:26
1 2 3 4
 1/38 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Mivel személyes véleményt kérsz, azt írok. :)

1. Fankadeli

2. Kowa (tudom, hogy nem az a klasszikus rapper, de hadd' soroljam ide :))

3. José (linkelek videóját, mert annyira nem ismert: http://www.youtube.com/watch?v=PIPoJluVOWk)

4. Sub Bass Monster

5. Gangsta Zolee

2013. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Deego,Saiid,FankaDeli,Sub Bass Monster,Funktasztikus. Ez csak saját vélemény:D Megosztanád velünk hogy szerinted kik?:D
2013. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

1.-nek: Az én top 5-ösömben ezek közül csak Sub Bass van benne :) De nem mondanám, hogy bármelyiket rühellném(van ilyen is)

Ez a José srác meg csuklóból jobb a magyar rap 90%-ánál.

2.: Még szeretnék várni pár választ, hogy ne befolyásoljam a válaszolókat, de Saiid és Deego nálam is benne van. Ha érdekel, akkor majd figyeld a kérdést oszt' majd jól leírom, hogy mit gondolok :)

Igazából még 2 embörke van aki "hiányzik" tőlem :)

2013. febr. 21. 17:05
 4/38 A kérdező kommentje:
Amúgy boldogan konstatáltam, hogy nem azt a bizonyos réteget emlegettétek(amit most kívülllóságom megőrzése érdekében nem nevezek meg), amely számomra igen nevetséges :)
2013. febr. 21. 17:07
 5/38 A kérdező kommentje:
(hű milyen irodakukac-mód fogalmaztam b*zmeg)
2013. febr. 21. 17:07
 6/38 anonim ***** válasza:

Ha nem gond én csapatokat is írok.

1. DSP

2. Hősök

3. Sub Bass Monster


A 4. és 5. helyben bizonytalan vagyok de pl. Anonimnak, Tkyd-nek és Siskáéknak (Vészk'járat) is vannak jó számaik.

2013. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Oké 3. sikerült pakkban kihúznod a kedvencem és egy olyat, amit nevetségesnek tartok.
2013. febr. 22. 17:24
 8/38 A kérdező kommentje:

Most itt az enyém, utána vélemény:

1.:Anonim Mc

2.:Újonc

3.:Saiid

4.:Deego

5.:Sub Bass Monster


Na nézzük: Kétségtelenül a 2 legnagyobb szöveggyáros a két phiú.. szerintem ezzel senki nem vitatkozhat aki egy kicsit is ért a szövegíráshoz(és ez nem szubjektív, én is jobban szeretem a Névtelent, de attól még olyan dolgokat ő sem tudna írni mint az a 2)

Anonim viszont annyira de annyira nem ezt a sablonos önfényezős dolgot nyomja, hogy az fantasztikus :) Elképesztő stílusa van, világról alkotott képe szerintem remek.

Akkezdetről nincs mit mondanom, a jelen kor Petőfijei, messze kiemelkednek mindenki közül jelenleg.

Deego-t csak a rohadt jó hangja miatt szeretem, néha ő is ír csúnya dolgokat, amiket nem szeretek, de őt tényleg csak a hangzás miatt hallgatom.

A Sub Bass pedig egy nagyon ügyes rapper(pl 4 ütem beszarás, hogy milyen királyul beszél végig egy dologról, miközben a lényeg szemmel láthatóan-füllel hallhatóan- nem az)

Kb ennyi a véleményem, örömmel válaszolnék kérdésekre, beoltásokra, ilyesmire.

2013. febr. 22. 17:32
 9/38 anonim ***** válasza:
Neked kik számítanak nevetségesnek? (az ilyen killakikitt meg a többi "gengszter"?)
2013. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Telitalálat :)

mindenekelőtt a Killakikitt és Mr. Busta.

Meg nem csípem az olyanokat sem(bár ezek még elmennek), akik magukat fényezik, arról rappelnek, ahogy rappelnek.

"Oké szó fel!-vállról indítható verbál rakíta

Én sebesen haladok, míg más alig dzsal"

(Hősök-Szó fel 2!)

"Az igazi rapphez igazi kess kell, neked csak hangkártya


Az ilyen f*sszopó férgek nem rúgnak labdába."

"Sok a paraszt, én odab*szok, f*szom borul a sakktábla"

(Beersewalk-Hol a pénzem?)

2013. febr. 23. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!