Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kit tartotok az 5 legjobb...

Kit tartotok az 5 legjobb magyar rappernek?

Figyelt kérdés
Igazából csak közvélemény-kutatást végzek, van már konkrét véleményem csak kíváncsi vagyok másokéra is. Lepontozni nem fogok senkit, de megmondom, ha valamivel nem értek egyet :)

#rap #hip-hop #undorground
2013. febr. 21. 16:26
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

"Iskola helyett kint lógtam a spanokkal

Veszélyes bizniszeket kötöttem durva tagokkal"

(kzr.Tirpa-Utcadploma)

Ki nem sz*rja le,hogy menő gengszter volt...?

Akkor már inkább a mainstrem-Majka.. az sem őszinte, de ez sem.

Szerintetek nincs igazam?:) És akkor az igazi rappet meg feleannyian hallgatják és minden laikus ezekkel a lényekkel azonosítja a hip-hop-ot.

Egyetért velem valaki?

2013. febr. 23. 11:35
 12/38 anonim ***** válasza:
67%

ha esetleg eszetekbe jutna lepontozni, szólok, hogy egyéni véleményt kértek.:D

1.Fluor [Filigran]

2.Mr. Busta

3. SP (meglepő lehet, de 3 évig reppelt, méghozzá tehetségesen)

4.TheShowCrew (ebben mondjuk van 1 producer, illetve egy DJ is)

5.Hősök, Barbárfivérek, Siska, DSP

--

bár az utolsó 3 inkább olyan, hogy mikor milyen kedvem van.:D

2013. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy a laikusok Tirpával és a hozzá hasonlókkal azonosítják a rappet?
2013. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Filigrannek szerintem is vannak tűrhető számai,Sp-t nem vágom(nem is igazán érdekel) Busta viszont egy nagyon hányigerkeltő anyag az én szememben. El sem tudom képzelni, hogy miért gondolja bárki is, hogy az őszinte rap/a rap-nek erről kéne szólnia.

Utolsónak: Tapasztalat. Én eddig bárkit megkérdeztem, mindig az volt a válasz arra, hogy miért nem hallgat rappet, hogy: "Nem nagyon jön be ez a gengszterkedős stílus, az önfényezés, stb...." Szerintem bárki AKPH-t hallana először, mint rappet, más lenne a megítélése. :)

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még a végtelenségig.

2013. febr. 24. 10:38
 15/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a "gengszterkedős, önfényezős" stílus alatt a legtöbben a médiag*ci rappereket értik akiket a TV is nyomat:D pl:Curtis
2013. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Az AKPH-nak elismerem nagyon kemény szövegeik vannak, csak az a baj, hogy zeneileg nem mindig érnek célt. De pl ez valami hatalmas :D

http://www.youtube.com/watch?v=RBeFYOYchjg

2013. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
94%

ezt komolyan nem hiszem el... 51%-os lett a válaszom, egy kérdésnél, ahol VÉLEMÉNYT kérdeztek. emberek, nem legyünk már ilyen rosszindulatúak...

-

én igazából azért bírom Busta-t, mert jól adja elő azt, amiről reppel. amikor végigkáromkodik egy zenét, akkor nem azt hallod, hogy a stúdióban suttogott, nehogy valaki meghallja.

én pedig úgy vagyok vele, hogy nem igazán érdekel, ki áll a zene mögött, ha a zene jó.

aúgy megtudlak érteni, mert nekem pl meg az nem tetszik, ha a rap-ben rinyálnak, szomorkodnak.

errre is kérhetnék mínuszokat? úgyis szeretem, ha romlik az átlagom, mert nem ugyanolyan az ízlésem mint nektek.:))

2013. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

12 és 17-es válaszoló! én felpontoztalak!:)

egyéni véleményem(habár nem sorrendben):

1.Essemm

2.Mr.Missh

3.CoD

4.Beerseewalk

5.Tirpa,Nevenincs, Jam Balayameg még esetleg Antal pár száma

2013. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

18-as vagyok

kifelejtettem: Fluornak(Filigan) tényleg van pár jó száma..:) ja meg Mr. Busta és a Hősök számait is szeretem

2013. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

13.10-es: én nem pőontoztalak se le, se fel. Ahogy ígértem a leírásban :)

A Cod-t régen imádtam, mára nagyon mainstream(remélem rosszul írtam) Tirpát, Bustát márvéleményeztem...Essem nem rossz, de nekem nem a kedvencem.

2013. febr. 24. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!