Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől lesz rosszabb, ha...

Mitől lesz rosszabb, ha tömörítem a számot kisebb bitsebességűre?

Figyelt kérdés
Minden számom 96kb sebességűre tömörítettem, mert az mp3-am memóriája betelt, így most van rajta 2GB szabad hely. Én nem veszek észre a 300kb-s és e között különbséget. Mennyire romlik ilyenkor a minősége, vagy mi változik rajta?
2013. febr. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt hallod, nem?:D
2013. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

* Már hog mennyire romlik ilyenkor a minősége

Am, bocsi, a főkérdésre a választ nemtom. De mondjuk próbáld ki, hogy egy képet lekicsinyíteni sima ügy, viszont, hogyha kicsi képet akarsz Painttel felnagyítani, az pixeles lesz:S:D

2013. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+y
2013. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 5000-res gagyi fülesen, amit egy MP3 lejátszón keresztül nyomatsz tényleg nincsen különbség a 96kpbs-MP3 és a 320kbps-MP3 között, de egy jobb hangszórón vagy fülesen átjátszva máris óriási a különbség. 96kbps-os MP3-ban gyakorlatilag a basszusok és a magasok nem is léteznek. Egyébként a legtöbb ember a 192kbps fölött már nem tudja megkülönböztetni a hangminőséget, szóval afölé csak akkor érdemes menni, ha valaki nagyon igényes, de egy 96kbps és egy 320kbps között kishíján mindenki meg tudja mondani a különbséget.
2013. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!