Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nekem még sohasem fájt a...

Nekem még sohasem fájt a fejem, a páromnak pedig még sohasem fájt a foga és ebből kisebb vitánk lent hogy melyik a rosszabb! 10 skálán pontoznátok melyik a rosszabb: fejfájás, fogfájás, hát/derék fájás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az fáj jobban, amelyik épp erősebb. De szerintem mindkettő nagyon idegörlő tud lenni. A fejfájás lehet pl migrénes, a fogfájás átterjedhet a fejre/nyakra is... Épp akkori fájás függő...
2012. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sose fájt a fejed? Ezt ki hiszi el?
2012. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet pontozni!


Mindenkinek az fáj jobban amit éppen átél!


nekem már fájt kegyetlenül a fejem, fájt kegyetlenül a fogam. De fájt már a hátam is annyira hogy kijöttek a könnyeim a fájdalomtól és a tehetetlenségtől. Csak injekciókkal bírtam ki valahogy.

És mindeközben látták rajtam mennyire szenvedek, a kivülállók mégsem tudták elképzelni sem mit érzek.

2012. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak ennél nagyobb vitátok és gondotok ne legyen az életben ;)
2012. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden embernek a sajat fajdalma lesz a legrosszabb, mivel eppen azt eli meg!

TEhat ha most a fejem nagyon faj, kinzo fejfajasom van, akkor nem tudok vitaba szallni, hogy a fogfajas a rosszabb, mivel jelenleg a fejfajas kinoz. Hasonloan mukodik ez a tobbi fajdalommal is. Nem beszelve arrol, amikor olyan fajdalmakrol vitaznak, amiket meg nem tapasztaltak meg, tehat egy olyan, aki meg soha nem tapaszta meg a kinzo fogfajast, az nem tudja elkepzelni azt, hogy fajdalmasabb lehet a sajat, atelt fejfajasaval pl.

2012. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy nagyon fejfájós, így nekem a fejfájás inkább idegesítő, nem tudok tanulni, és dühít. a fogfájás viszont arra is képtelenné tesz, hogy megszólaljak, és hangosan jajgatok, amikor felnyilal az agyamig, és olyan, mintha elektromos sokkolóval ütögetnének... pláne, ha nyaraláskor tör rád... a fejfájást általában egy kis ibuprofen, vitamin, víz, esetleg kaja (ha nem ettél) elmulasztja, max cataflam, a fogfájást viszont nem.
2012. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg olyasmi, amin érdemes vitatkozni!

Mindig az a rosszabb, ami épp van.

2012. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint a fogfájás lehet 7-10-ig fejfájás 6-8.
2012. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a fejfájásnak vagy egy változata és állítólag az a legdurvább. úgy hívják cluster headache :D sokan öngyilkosok lesznek miatta, mert annyira durva.


amúgy nekem is a fogam volt a legdurvább, amikor az ideg fájt benne vagy mi. na attól kész voltam teljesen.

2012. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Migrénes vagyok, volt már olyan rohamom, hogy napokig feküdtem és bár nem vagyok hívő, imádkoztam, hogy csillapodjon, mert tutira meg fogok halni. Ha erős fejfájásod van, akkor úgy általában vagy fizikailag borzalmasan rosszul. Viszont ha nem mozogsz, fekszel egy hideg sötét szobában, beveszel egy rohadt erős fejfájás csillapítót, akkor át lehet vészelni meg főleg ha hánysz egyet, enyhül.

A fogfájás megint más típusú: itt lokalizált fájdalomról van szó inkább, ebben is volt részem. Mivel ez egy területre összpontosul, valahogy intenzívebbnek éled meg, de nem sokkal rosszabb mint egy durva migrén. Csak más. Nagyon nehezen tudok választani, de egy igazi, hardcore fogfájás legyen mondjuk 10/10, a durva migrénes fejfájás meg mondjuk 10/9.

2012. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!