Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha valaki szid egy tehetségtel...

Ha valaki szid egy tehetségtelen előadót/együttest, akkor miért mondják rá azt az emberek, hogy irigykedik?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk megmondom egy primitív,tehetségtelen előadóról,hogy gáz amit csinál (Pl:sp,fluor tomi),akkor miért mondják azt,hogy irigy vagyok,ami eleve hülyeség,nem is értem hogy képzelik.

Ellenkező esetben,ha egy tehetséges előadóművészről mondom el a negatív véleményem (Caramel,Tóth Vera,Ákos),akkor miért nem jön senki az ,,irigykedős" szöveggel ?



2013. febr. 23. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Hát mert nem azért, mert akkor minek foglalkozol vele, ha nem jó? Amúgy is, Sp-nek és Fluornak is vannak jó számaik. Amúgy pl itt, na jó, nem találom azt a kérdést.
2013. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert elvakultak, túlzottan imádják az adott személyt.

Én Pittbult szoktam szidni, amire a válasz,hogy szart hallgatok és hogy tudok olyan moslék zenét imádni. Ja a klasszikus rock, Birdy és Ed Sheeran tényleg szemét.


Amúgy nem tudom én nagyon bírom a Blood on the dance floort amire mindent mondanék csak jót nem. :D

Az embereknek bekéne látni,hogy ha zeneileg értékelhetetlen dolgokat hallgatnak. :D

2013. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem lehet véleményem ?Negatív vélemény is vélemény és mi van akkor,ha kritikus vagyok ?

Fluornak legfeljebb régen vtak jó számai,bár én akkor sem szerettem.

2013. febr. 23. 15:06
 4/13 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%

Ezzel vágnak vissza, mert nincs valódi magyarázatuk arra, hogy az adott személy mitől olyan jó.

A tehetségtelen előadókat a pénz és a nyomatás teszi híressé/sikeressé, nem az, hogy mire képesek - lásd justin bieber. A rajongóik maguk sem tudják igazából, hogy egy marketinggépezet fogaskerekei, nekik ezek az emberek a legnagyobb művészek az egész világon és mindent el lehet nekik adni a nevükkel, mert szinte hipnotizálják őket a médián keresztül - és ez a lényeg. Pár év múlva egyikük se fogja hallgatni ezt a szemetet...

2013. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Hékás!! Én szeretem Justin Biebert!! És véleményed az lehet nyugodtan:):)
2013. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

én eléggé bírom sp-t, fluort, de ha szubjektíven nézem, még akkor sem tehetségtelenek.

de, hogy a kérdésedre válaszoljak, azért, mert nem bírják elviselni azt, hogy a kedvencük nem a legjobb, legnagyobb.

nem tudnak rendes érveket felhozni arra, hogy mért jó. nem értenek hozzá, azért szeretik pl. fluort, mert azt mondják neki, hogy az menő ha szereted. én ilyenkor például elmondom, hogy nézzék meg a mélyebb szövegeit, hogy milyen jól össze van rakva. ilyenkor viszont az ő hülyeségük jön, ami ugyanolyan, mint mikor a kislányok védik fluort.

szerintem ilyenkor 4 féle ember létezik:

-aki divatból szereti ezeket az előadókat

-aki divatból szarozza, "utálja"

-aki tényleg átérzi, tényleg szereti, nem csak amikor a TV-ben megy.

-akinek tényleg nem tetszik. nem megy rá a videóra, hogy dislike-olja, szídja.

------

bár szerintem nagyon sokan irigykednek rá. képzeld el: ráír Pixa-ra (egyik haverja), aki ingyen odaadja neki a zenei alapokat, ír rá szövegeket (amik igen, mostanában tényleg elég gyengék), felveszi Pixa-nál ingyen, Pixa ingyen megcsinál a zenével mindent, fluor kiadja a zenéit, amiket aztán vesznek ezerrel, nyomatják a TV-ben stb. ki ne akarna így havi kb. 300-400 ezret keresni?

2013. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es!Nagyon jó,hasznos a válaszod!Ez tényleg így van.


Utolsó!Akárhogy is nézzük tehetségtelenek,lehet Fluor régen tudott mélyebb dalszövegeket is írni,de mind1,ha most ilyen szinten égeti magát a pénzért.

Pixának szegénységi bizonyítvány,hogy egyáltalán ilyen emberrel barátkozik,nem hogy ingyen csinálja neki az alapokat,mert amúgy Ő dubstep producernek zseniális.Nem értem..

Amúgy a fellépésekből van sok pénzük,nem a dalvásárlásból.

2013. febr. 24. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Fluorid 2004-ben már Pixa-nál stúdiózott, és Pixi a 16 éves Tomikának 20000 forintért adta az alapzenéket. szerintem, most ez így 9 év múlva simán belefér.:)
2013. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csak, hogy még drámaibb legyek, leírom betűkkel: húszezer forintért adott pixa egy zenei alapot.
2013. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értettük elsőre is,nem lettél drámaibb.Most is adhatná neki pénzért,többért is :D
2013. febr. 24. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!