Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már unom a koncerteket,...

Már unom a koncerteket, amikre járok. Valami nagyobb tombolást akarok, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a kedvenc együttesem koncertjeire jártam, ha játszottak Budapesten, de azt érzem, hogy egyre populárisabbak. És egyre több krva jár a koncertjükre, mivel jól néznek ki.(mármint a banda tagjai) Szeretem a rockot, valami nagyobb tombolást akarok. Imádom a 30 seconds to Marsot, Nirvanát és hasonlókat. Itthoni együttesek közül (bár tudom kevés rá az esély), de nincs ilyen? Egyébként Szigetre is tökre kimennék, de tuti nem engednek még el, és a barátnőim ilyen szempontból nem olyan beállítottságúak mint én, szóval kb. nincs senki, akivel mehetnék. Pedig vágyom rá.. meg Voltra, EFOTT-ra is. Tippek?

17 L



2013. febr. 23. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Tedd félre amiből koncertre mennél:) Később még jól jöhet:)
2013. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérd meg szüleidet, hogy kimennek e veled Nickelsdorf-ba.Én kimegyek oda a Nova Rock fesztre.Elég jó fellépők lesznek.Pl:Rammstein,KISS,Bullet for my valentine,Korn meg ehhez hasonlók.Pedig én még csak 14 vagyok mégis kimegyek a szüleimmel.

14f

2013. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, és a 30 seconds to Mars is fellép.Előző voltam :)
2013. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és ki a kedvenc zenekarod, akiknek a koncertjei tele vannak rin gyokkal ?
2013. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Carbonfools.. (magyarok, angolul énekelnek) mondjuk legutóbbi koncijuk elég igényes volt..nem voltak krvák, de akkorsem olyanok mint régen :(
2013. febr. 24. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyira csak nem imadod, ha ilyen aprosagok miatt nem elvezed
2013. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az nem annyira apróság, ha egy együttes elveszti önmagát egyrészt.. másrészt nem túl élvezetes, amikor bekiabálják a csajok a frontembernek, hogy d*gj meg
2013. febr. 25. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
erről ők nem tehetnek. lehet ők se örülnek ennek,de most mit tudnának csinálni ?
2013. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nayal ***** válasza:
100%
Rockmaraton.
2013. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hallgass THE CLASH nagylemezeket...azokra lehet tombolni!Megéri a befektetést.

Jó kis punk rock,szegény Kurt a Nirvanaból igen csak szerette őket! ;)

35/L :)

2015. ápr. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!