Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiuk miert utaljatok a One...

Fiuk miert utaljatok a One Directiont es Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyikuk rajongoja sem, csak kivancsi vagyok, hogy mert nem szeretitek oket? Lehetoleg erthetoen indokoljatok meg.

2013. febr. 25. 14:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Én speciel nem útálom őket, csak simán nem tetszik a zenéjük. Aki útálja őket, az meg divatból, én is tagja voltam 5.-es meg 6.-os koromban nem egy "anti-TokioHotel" klubnak(milyen menő már útálni a Biebert, hát akkor "fúúúúj, dögöjjé meg, stb". engem nem károsított meg (leszámítva azt a pár percet, amit jobban is eltölthettem volna, minthogy azt a zenét hallgassam, de hát nem olyan rossz, mint amennyire ezt állítják). Akik meg normálisan útálják, azoknak meg nem a személlyel van a gondjuk, hanem hogy egy ilyen zene az mégis hogy lehet népszerű, miközben az IGAZÁN JÓ zene meg nem? Tehát a "zenész"-t okolják, hogy a társadalom ilyen béna...
2013. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%

Mostanában a metroszexuális külső a divat, de egy jóérzésű, hetero férfinak az ilyen eléggé visszataszító. Szóval gusztustalanul néznek ki férfiszemmel nézve.

Aztán a "zenéjüket" pénzből csinálták, a tehetségük is pénzből van. Minden nyáron jön egy-két justin bieber, a másikhoz viszont konkrét példát is tudok mondani: például a minden kislány által imádott emós csapatok. Hol van most a tokio hotel? 5-6 éve ők voltak a ván dájreksön és már senki sem emlékszik rájuk. Szóval múlandóak és ahhoz képest, hogy mennyire tömegcikkek, minden rajongójuk azt hiszi, hogy jujj de egyedi, tehetséges előadók.

Bieber egyébként lassan lecseng, még egy-két éve van, aztán beolvad, ezért ő igazán nem zavar, de azt a másik csapatot azért utálom, mert EZ az oldal tele van velük.

2013. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem utálom őket, szimplán csak nem érdekelnek, nem hallgatom őket, onnantól fogva nem képezik részét az életemnek. Alapjáraton a zenei ízlésem más. Amúgy a One Direction-nak az a számuk amivel berobbantak nem volt olyan rossz egyszer meghallgattam, mikor egy ismerősöm küldte, de onnantól pont. Amúgy, nem értem azokat akik fikázzák őket, mint mondtam nem áll közel hozzám, de ezer és egy dolgom van, nincs nekem arra időm, hogy még rosszalló kommenteket írogassak.
2013. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

mert beképzelt p*csök, és a zenéket amit játszanak irtó *censored*

bieber azt nyilatkozta, hogy ahol scream van, az nem zene. nahát a jó büdös *censored*

2013. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és nem is utálom,hanem inkább idegesítenek.Vagyis az idegesít,hogy ennyien oda vannak a nyálas kis hangtalan szarokért.Na jó van egy minimális hangjuk,de azért nem olyan jó,hogy ennyien imádják őket.Szóval nem értem minek ez az óriási imádat miközben k*rvára nem érdemlik meg.Ja meg,olyan helyesek..brr,undorító tömeg gyártmányok.Pedig mikor mindenki kirakta a One Direction-t,hogy milyen jó mondom tök jó új zenekar ,ennyien kirakják csak jó lehet..meghallgattam és kib*szott nagyot csalódtam,majdnem lehánytam a képernyőt.Hahaha,amit Justin nyilatkozott a scream-ről az meg nagyon szánalmas.Sok scream-es k*rva jó zenét csinál és alapból is jó a hangjuk,főleg ha igazi mély,rekedt rockos.Szemben az ő uncsi nyávogásával..hát XDD csak röhögni tudok rajta:'D
2013. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Nagyjabol egyet ertek veletek. En sem tudom mit szeret bennuk a lanyokl tobbsege. Elegge idegesito, hogy az osztalyombol ugy 5-on a beszelgetesuk 70-80%-aban mint a One Directionrol beszelnek es non-stop mint One Direction szamokat hallgatnak. Igazabol nem is neznek ki kitudja milyen szuperul. Sok fiu helyezsebb mint ok vagy Justin Bieber.

2013. febr. 26. 16:51
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
mert egy kalap sz@r a zenéjük, és mindegyik búza
2013. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Lány vagyok 13 éves én le se sz@rom oket akk a fiuk mit mondhatnak?
2013. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Én is lány vagyok és utálom őket. Hogy miért, mert b.zik és nyávogósak és nyáladzó tudjátok mik... Miért nem lehet manapság egy beszélgetés 70-80%-ának szólnia (ha már zenéről kell) valami rock bandáról vagy hasonlókról. Én szünetben ha bent vagyok a teremben és meghallom azt, hogy vándájreksön meg dzsásztínbíbőr akkor be a fülhallgatót és max. hangerőn megy az AC/DC!!
2013. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi hogy valaszoltatok, de nem gondoljatok, hogy kicsit sok ez az utalat?:D Nem valtozott meg a velemenyem roluk, de azt nem szeretem ha valakit (legyen szo osztalytarsrol\enekesekrol\tanarokrol) annyira ki nem allhassak egyesek. Tudom, hogy en kerdeztem meg, hogy mert nem szeretitek oket. Inkabb ne is vegyetek szamba ezt a kommentemet, mert nem szeretnem ha vita lenne ebbol. Csak a velemenyem irtam le. ;)
2013. jún. 5. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!