Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan zenész aki hasonló...

Bayer Cupi kérdése:

Van olyan zenész aki hasonló zenéket csinál mit skrillex?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 20:20
1 2
 1/11 loupsolitaire ***** válasza:

Dj Turmixgép.


Elvileg skrillex annyira "egyedi", hogy nincs hozzá hasonló. Próbálkozz: Deadmau5, Wolfgang Gartner, Borgore, PANTyRAID.

2013. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
a legkisebb jóindulattal sem lehet őt zenésznek nevezni már bocs... -.- sem zenének amit csinál...
2013. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A skrillex zene, de nekem egyáltalán nem tetszik, The Prodigy esetleg?
2013. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mi benne a zene? a hangszerek? az ének? a lekottázható tartalom? ugyanis csak azt lehet zenének nevezni amikben ez megvan tudtommal... sértés minden zenészre nézve amikor egy jelzővel illetik az ilyenekkel...

nem utálom én ezeket hanem csak legyen meg a saját jelzőjük mint pl. Dj vagy előadó....

2013. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Matthew: van benne hangszer, ének, és lekottázható tartalom :) És nem ez volt a kérdés. Attól, h valamit nem tartasz zenének, attól még az zene lesz, és zenész csinálja.

Nézelődj ezen a csatornán, hátha találsz valamit, ami tetszik:

http://www.youtube.com/user/ukfdubstep

2013. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

téves információid vannak a zenéről.... és nem tum te hol hallasz ilyenekben hangszert vagy lekottázható anyagot...

éneket még csak csak... de ez nem zene sem zenészek... vagy még sosem hallottál zenét... csak elektronikus maszlagot... mert olyanok mint pl. a prodigy vagy pendulum vagy esetleg neo... akik kiállnak a színpadra és hangszerekkel csinálnak elektronikus zenét azokat még én is elismerem bár azok is határesetek... szal ne próbáld már meg nekem megmagyarázni hogy mi is a zene... :D

4 évig zeneiskolába jártam azután magántanárokhoz és vagy 10 éve zenekarokban is vagyok... felismerem a "zenét"...

2013. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit pattogsz má? :D

Amit csinál az zene, és Sonny is egy zenész. :) ez van.

Kedves Kérdező!

Teddy Krillez is, de nekem nem nagyon jön be...

2013. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na ez a legrosszabb amikor még a saját állításodat sem tud igazolni.... gratulálok...
2013. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted csak az a zenész, aki kiáll a színpadra, és ott állítja elő a zenét? Ha Mozart élne, és laptopon, otthon csinálná csak meg a műveit? Lekottázható anyag, meg hogy ne lenne már benne?:D

Neked felesleges magyarázni, hogy mi a zene, mert nem fogod fel :D Benne van a mondatodban a lényeg: azt tartasz zenének, amit ELISMERSZ zenének. Nem azt, amire rál illik a definíciója, vagy bármi hasonló. (Ez olyan, h a hétvégente mdent összehányó csajokat nem tartom nőnek, de attól azok biológiailag még azok.)

Nekem valami olyasmi rémlik középiskolából, hogy a zene az a dallamok és ritmus összessége. A zeneiskolában mit tanultatok?

Amúgy altert, rockot, metált hallgatsz?

2013. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
SKRIIIEX a Best! Amúgy én is ezt akartam kérdezni mint te :) De tényleg jól tólja a gyerek.Egyedi az tuti.Többet én sem ismerek :D
2013. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!