Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted ki a valaha élt...

Szerinted ki a valaha élt legjobb gitáros?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 18:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

14:22-nek üzenem, szerintem Yngwie egy hülye majom. Az a stílusú neo-klasszikus dolog, amit ő játszik, nekem nem jön be, sőt nagyon utálom. Semmi élvezet nincs benne.

Pedig szeretem a Neo-klasszikusat, Jeff Loomis egyik kedvencem, és persze Jason Becker és Michael Angelo Batio is ott van.


Egyébként legjobbat sok szempontból alkothatnánk. Persze, ha azt nézzük, ki tett a legtöbbet a gitározásért, Jimi Hendrix áll az élen... És ott van Eddie Van Halen és Malmsteen is.

Ki a leggyorsabb? Tiago Della Vega. Na őt mondjuk kifejezetten utálom...


Én azt mondom, hogy a művek szerkesztettségét, a hangzást, a hozzám közel álló stílusokat és a technikásságot egybevéve nekem Joe Satriani az ebszolút nyerő...

Az második nagy gitáros, akit megismertem... Nekem ő marad a kedvencem.

Egyébként akárki akármit mond John 5 randomságára, én imádom a stílusát.

És szeretem David Gilmourt is, pedig ő teljesen más stílust képvisel. Elég tág az ismeretem, a klasszikus rocktól a progresszív death metalig mindent hallgatok.


Örülök, hogy eddig senki nem mondta Kirk-et. ezek szerint itt nincsenek divatmajmok :)

2010. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
52%
Brian Baker (Minor Threat, Dag Nasty, Bad Religion)
2010. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Annyira relatív ez a "legjobb gitáros" dolog. Minden műfajnak megvan a maga "félistene". Például Chris Brodericket ne akarjuk már összehasonlítani Hendrix bácsival... :)
2010. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Chris Arp, Ben Weinman.
2010. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
19%
Zakk Wylde. Ozzy Osbourne gitárosa volt sok évig, Slasht simán veri. Youtube-n található egy Slash-Zakk szólópárbaj. Nagyon bealázza. Legjobban Zakk gitárjátékában nekem a Vibrato teszik, és a wah-wah-val megfűszerezett , nagyon pörgős, vinnyogós szólók. És a legjobb gitárt használja ;)
2010. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
Matthew Bellamy, Lee Gaze.....(Muse, Lostprophets)
2010. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
John Frusciante, Tátrai Tibor, aki nem hiszi, járjon utána:)(google...XD)
2010. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=q01HEKWSdNU ...ezt most találtam, hát kát h a magyarok hírnevükbe nem, de a szintük simán eléri a világszínvonalat:)
2010. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
*kár
2010. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
A világ legjobb gitárosa volt: Jimi Hendrix; a valaha élt legjobb magyar gitáros: Radics Béla, de nálam Tátrai Tibor, George Harrison és (bár nem vagyok nagy AC/DC-s) Angus Young is ott van a legjobbak közt.
2010. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!