Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Macklemore meleg?

Macklemore meleg?

Figyelt kérdés
A rapperről van szó,a melegekről szóló száma miatt kérdezném.
2013. márc. 1. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Attól,hogy valaki épeszű gondolkodó lény,még nem meleg ;)

amúgy

wiki:

Macklemore became engaged to his girlfriend of seven years, Tricia Davis, on January 21, 2013.

(2013 jan 1-én eljegyezte a barátnőjét akivel már 7 éve együtt van!)

Macklemore's support of gay rights, including same-sex marriage, is expressed in his single "Same Love".

(Támogatja a meleg jogokat, az azonosneműek házasságát amit Same love című számában ki is fejez!)

2013. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó,csak nekem furcsa volt,hogy egy hetero ember rappel a melegekről.Nekem érdekes volt,de megnyugodtam :D
2013. márc. 1. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

16:52


Embertársairól rappel.

2013. márc. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
70%
meglepődnél ha tudnád mennyi híres rappernek van melegekről szóló zenéje, amiben NEM leszólják őket
2013. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es mutatnál ilyen számokat? :)
2013. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
unokatestvére meleg
2013. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
57%
A nagybátya meleg. És ő maga nem meleg, csak támogatja őket :)
2013. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szeretem ezt az első hozzászóló által is képviselt véleménydiktatúrát. Hát, persze, csak az épeszű, aki támogatja, mindenki más hülye, primitív, vagy rossz indulatú, vagy mindhárom. Az ilyen típusú emberek szerint a melegházasságról sem lehetnek pro és kontra vélemények, csak EGY vélemény van. Ék magukat széles látókürűnek, és nyitottnak.
2014. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt kell tudni a témával kapcsolatban, hogy az USA médiaiparát 99% uraló cégek (kiadók és készítők) SZABADKŐMŰVES tulajdonban vannak, akik csak azokkal a színészekkel és énekesekkel kötnek szerződést akik hajlandóak arról és úgy énekelni/stb ahogy ők azt megmondják. És ők toldják világszinten ezt az egész LGBT (magyarul LMBT) témát. Ezért van minden filmben valahol egy meleg, ezért kell a sztároknak kiállni az azonos neműek mellett stb. Tele van a net különböző (főleg amerikai) leleplező filmekkel ahol elmondják h , hogyan működik a rendszer. Nem egy színész, énekes, előadó stb tálalt már ki (Magyarországon is hallottam ilyet személyesen egy Megasztárostól) h akkor csinálnak belőled csak "Star"-t akit mindenki "néz" (és tudattalanul másol) ha elfogadod a feltételeiket. Hordani kell a jelképeiket, ők mondják meg a témát/szöveget/stb amit használhatsz. Egyszóval követni kell az "ő" terveiket és világnézetüket. Ha valakinek újat mondtam most akkor ajánlom figyelmébe a köv link tüzetes olvasgatását:


[link]


főleg a blog jobb oldalán lévő videókat..

2014. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 :) Zsófi :) válasza:
Néhány rokona meleg, de ő nem, csak nem ítéli el őket, hanem támogatja. Egy interjúban nyilatkozta azt is, hogy gyerekkorában megfordult a gondolat a fejében, miszerint ő is homoszexuális, mert szeretett rajzolni. :)
2014. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!