Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért változott zeneileg...

Miért változott zeneileg ekkorát a Simple Plan?

Figyelt kérdés
A No Pads, No Helmets... Just Balls, a Still Not Getting Any…, a Simple Plan összes számát rongyosra tudom hallgatni,de a Get Your Heart On! nagyon gyenge lett, az összes számát kb meghallgattam 5x..és ennyi.:D Ugye régen punk rock féleség volt, most elpoposultak(poppunk, punkpop?), valaki nem tudna nekem belinkelni valami interjú félét vagy akármit amiből kiderül ez miért van? Tuti nem csak én vettem ezt észre, és nagyon sajnálom, h ilyen zenét csinálnak már a régi Simple Plan az egyik kedvenc bandám...

2013. márc. 3. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszett a régi stílusuk. Nem tudom, mi változott. Biztosan erre van most igény, vagy új rajongótábort gyűjtenek, vagy egyszerűen csak ez tetszik most nekik.
2013. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem személy szerint a kedvenc számuk : 2008 - Simple Plan (Deluxe Edition):Take My Hand

legalábbis ez volt az 1. szám amit meghallgattam tőlük és ez a szám fogott meg azóta rengeteg számukat meghallgattam,de amúgy igaza van az első válaszolónak ,hogy a mai "fiatalság" nem is inkább a mai zenei stílusok nagyon változékonyak ezért vagy a rajongók miatt a rajongók növekedése miatt vagy stílusváltás miatt következett ezt be náluk báár még az is előfordulhat ,hogy "áttértek" ebbe a "(poppunk,punkpop)" zenei stílusba

2013. márc. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy Pierrel készített interjúban olvastam, hogy ilyen téren szeretik feszegetni a határokat és úgy gondolták hogy ez még belefér. Szerintem teljesen rendben van ez az album is. :) Jobban belegondolva minden banda pár év után frissít egy kicsit magán, kipróbál ezt azt, hátha jobban megy nekik az a stílus is. Szerintem ez az album is nagyon jóra sikeredett, igaz hogy nem olyan mint a régi albumok, de végül is nekem nagyon bejön :) és tulajdonképpen eddig nem is halottam senkit panaszkodni hogy megváltoztak volna vagy ilyesmi, vagy hogy másoknak ne tetszene az új album :)
2013. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!