Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem változott meg...

Csak szerintem változott meg a Linkin Park zenéje?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele de az új album nincs olyan jó mint a régiek.

A régiekből minden szám tetszik de az újból vagy 3.


2012. okt. 18. 21:31
 1/6 chrishu ***** válasza:
Nem, nem csak te vagy így vele...
2012. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is változott, nálam örök kedvenc marad, a the catalyst :)
2012. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én a régieket sem szerettem igazán (de azért egy-két számot meghallgattam) de az ujjról semmit.. :/
2012. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 k.lau13 ***** válasza:
Nem, nem csak szerinted... A "régi" Linkin Park, engem tavaly szó szerint megmentett... Nem tudom, ha nem lett volna, mekkora önsajnáltató érvagdosós kis gyökér volnék xD Még mindig visszaadja azokat az érzéseket a zenéjük. Az új szinte semmit nem mond nekem, bár a Lost In The Echo-ban még van valami, és a Lies Greed Misery is jó idegességet levezetni. De lényegesen más... Pl. a Given Up meg sokkal jobb volt olyan témában, hogy idegesség. De mondjuk ez személyes vélemény, meg hogy úgy mondjam, "élmény". De ha nem lettek volna, akkor én ma senki volnék. Az újtól viszont nem hiszem, hogy leszek valaki......... Lényegében ennyi. Részemről.
2012. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, a régiek rohadt jók , de az újakat sajna hamar megunom.
2012. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg eléggé megváltoztak. De koncerteken még mindig egy csomó régi számukat játsszák, az első albumról is. :) És ez sajnos nem mondható el minden zenekarról...
2012. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!