Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondják a rockerek a...

Miért mondják a rockerek a POP-ra, hogy nem zene?

Figyelt kérdés

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, de általában a rockerektől meg metálosoktól szoktam ezt hallani.

Ja és igen , nem ilyen Britney Spears és hasonló popzenékre gondolok ,hanem olyanokra amiket tényleg hangszerekkel csinálnak és ahol van énekhang>>> tehát van TEHETSÉG

Én is hallgatok rockot például guns n rosest, de úgy gondolom, hogy a NORMÁLIS popzenékhez is kell annyi tehetség mint a rockhoz.

Amennyiben van kulturált véleményed akkor kérlek válaszolj.



2013. márc. 3. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne általánosíts!

Intelligens ember nem szólja le a másik zenei ízlését,legyen az rocker,raper,komolyzene kedvelő,stb...

A kérdés így helyesebben hangzana:Miért szólják le egyesek a másik zenei ízlését?

Erre már tudok válaszolni:mert bunkók.Ennyi :)

2013. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Mert buták és primitívek.

Aki bármilyen stílusú zenére azt mondja, hogy az nem zene, akkor ő nem tudja, hogy mi az a zene. Nem hallja a zenét, csak divatmajom, hogy húú én rocker vagyok. Az más kérdés, hogy nem tetszik egy stílus, de attól az ugyanolyan jó zene, mint bármelyik másik, csak épp a te fülednek nem jön be. Persze itt a minőségi zenéről van szó, nem a legyártott fiatal fiú- és lánycsapatokról, akik segge alá beraknak mindent és eladják őket, aztán 1 év múlva a kutya sem emlékszik rájuk.

Aki igazán szereti a zenét annak szinte mindegy, hogy techno, rock, pop, jazz vagy akár klasszikus... A kedvéhez leginkább illő zenét hallgat. Legalábbis én így szoktam.

2013. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pontosan úgy is kell azt
2013. márc. 3. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A barátnőim között egyedül vagyok rocker, szóval én alapból a kisebbség vagyok ezért nem is szállok szembe a többiekkel. A pop zenét és nem nagyon hallgatom, de igaz, hogy van egy-két jó szám, de csak a azokat hallgatom meg közülük, amelyeket hangszerekkel játszák és nem olyan, hogy kb 2 mondatból áll az egész szöveg. Tehát nekem nincs gondom a jó pop zenével.
2013. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rocker, nem vagyok repper, de van egyfajta zenei ízlésem. Szeretem a rockot, a reggae-t, a reppet, a jazz-t, a bluest, a komolyzenét és még sok mindent. De nem szólom le a pop-ot. Sajnos rengeteg pop énekes van, akiknek nincs hangja, zenei érzéke és kreativítása. Ezeket csak a média fújja fel. Én nagyon szeretem a pop-ot, a kedvencem M.J.

Más pop előadót nem szeretek, de néhány számot meghallgatok. Sajnos a pop egy része együtt halt Jacksonnal.

2013. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom.A rockerek akiket ismerek a pop zenéket sem szólják le,sőt pl:Michael Jacksont meg a hasonlókat szeretik is.Én nem tartom magam rockernek mert amúgy sem szeretem bekategorizálni magam semmilyen stlusba,de főleg a rock zenét szeretem.Viszont emellett még szeretem én is Michael Jacksont,Adele-t,Caramel 1-2 számát,néhány japán popzenét(ezekben is van zongora vagy gitár),Norah Jones-t(de ő jazz énekesnő,nem pop viszont nem is rock)és hasonló előadókat.15/L
2013. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a szövegük miatt, a dallam, nincs benne semmi élvezhető a rockerek számára. Lehet hogy ott van,de nekünk az akkor sem zene. Ez olyan mintha hideg sör helyett lóhugyot innál xD Bocs most jobb hasonlatot nem tudok kitalálni >.<
2013. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!