Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kivel menjek koncertre? 16/L

Kivel menjek koncertre? 16/L

Figyelt kérdés

Nyáron lesz pár koncert,amire NAGYON szeretnék elmenni,de nincs olyan ismerősöm,aki szintén kedvelné azokat a bandákat,és el is jönne velem.A koromat és hogy lány vagyok azért írtam,mert főleg korombeliekkel szeretnék menni és inkább lányokkal(szüleim miatt).Nem tudom,hogy kivel mehetnék,neten biztos találnék valakit,de én nem vagyok híve a netes barátságoknak,nem veszélytelen..Mindenképp menni szeretnék a koncertekre.Ötletek,hogy hol találok magamnak valakit,aki eljön velem?

(Billy Talent,Papa Roach,Asking Alexandria stb.)-fesztiválokon lesznek.



2013. márc. 5. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol lesznek ezek a koncertek?
2013. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertelek. Fiuval nem mennel mert a netes ismerkedes nem veszélytelen. De nemhiszem, h? Egy lany nem lehetne olyan veszelyes mint egy srac.

Amugymeg B. T Re beneznek, irj uzit ha megis mennel sraccal :D

16/F

2013. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én mennék fiúval,csak szüleim..mondjuk lehet elengednének fiúval is,nem tudom :D szóval nem arról van szó,hogy én nem akarok fiúval menni,hanem hogy könnyebben elmehetnék lánnyal :D de tökmindegy,fiúval is elmennék koncertre ^^

Amúgy AA Hegyalján lesz/Tokaj azt hiszem/ BT meg Papa Roach meg Sopronban Volton.

2013. márc. 5. 16:31
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz amúgy :D
2013. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Budapesthez közel :)
2013. márc. 5. 16:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
azis lehet hogy te vagy egy 40 éves szőrös fickó és el akarsz csábítani fiatalokat ;)
2013. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lehet :DDDD
2013. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Matthew igen ez igaz,na én is pont ettől félnék netes ismerkedésnél :D de nem,amúgy tényleg csak egy 16 éves lány vagyok :D
2013. márc. 5. 17:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze akkor is pont ezt mondanád… :D
2013. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen el mennék én is igy vok h nincs kivel elmenni és naon imádom Asking Alexandriát és bár engem azt se érdekel h menyi a jegy csak el tudjak meni vkivel. am én 18 vok.
2013. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!