Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltak Metál Ligetbe...

Mit gondoltak Metál Ligetbe hány éves korig "veszélyes"? És miért? (lányként)

Figyelt kérdés
mármint hogy nagyon szeretnék elmenni rá, nagyon tetszik a program és apa el is enged, viszont... Szex, Szerelem témában volt egy kérdésem, amibe beleesett a Metál Liget is, azt mondták, hogy ne menjek el rá ennyi idősen. (15) A kérdés miért?
2013. márc. 6. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ milyen lány vagy.. az én 17 éves húgom diszkóba jár, de egy kis gyenge vékony lány.. őt én nemnagyon engedném diszkóba, fesztre.. édesapánk rég meghalt, anyukánk meg nemtudott megnevelni.. nem véletlen h én is 14 éves korom óta járom a koncerteket.. 22/f ha mész jóbulit;)
2013. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor én először voltam a metál ligeten 14 éves voltam és egy pank úgy szétrúgta a lábamat hogy 2 órámba telt a 20 perces séta hazafele :D de ez ne rettentsen el ha egy jó és megbízható társasággal mész akik megvédenek akkor nincs ok a félelemre...

21/F

2013. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kb 176 cm magas erős csontozatú lejányzó' xd lennék és történetesen egy szem barátnőmmel mennék :D aki egy alacsony duci lány :D vagy barátommal és annak az alkoholista csürhéjével meg vele... de inkább barátnőmmel gondoltam ha megyek.
2013. márc. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!