Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni basszusgi...

Protorp kérdése:

Szeretnék megtanulni basszusgitározni. Hogyan, miként érdemes elkezdeni? És mennyire veszélyes rögtön elektronikusat venni?

Figyelt kérdés
Hogy teljes legyen a kép: ezelőtt nem tanultam gitározni, s nem tudom megéri-e kapásból a basszusgitárba vetni magam vagy kezdjem az alapozást a "normálissal"? Azt már tudom hogy zeneiskolára nincs külön lehetőségem se kedvem, de biztos vagyok abban, hogy basszusgitározni nagyon szeretnék!

2012. okt. 11. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a fene az, hogy normálissal?

A basszusgitár nem egy spéci gitár, hanem egy teljesen különböző hangszer.

Ha basszusgitározni szeretnél, akkor basszusgitározni tanulj.

Ha valaki autót akar vezetni sem lovagolni tanul meg először...

2012. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól mondja, de figyelj persze h elektromossal , szerintem nem nagyon fasza akusztikussal játszani,nyugodtam vedd meg , ne figyelj senkire , ha tudod hogy érdekelne téged akkor vedd meg,én is pont így kezdtem, kezdetnek tanuljad meg : Nirvana Smells like teen spirit, Bikini Ki visz majd haza, talán 8 óra munka s hasonló gyengécskébb számokat ;) remélem segítettem
2012. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem gyengécskébbek akartam bocs, hanem nem annyira bonyolult számokat
2012. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Még egy kérdésem lenne! Naszóval ott a csavar hogy balkezes vagyok, olvasgattam mindenhol mindenfélét, és azt találtam hogy noha most lehet hogy mintha jobban ráállna a kezem a jobbkezes gitárra később lehet hogy megbánom...

Tehát ha gitárt fogok a kezembe akokr mint jobbkezes játszanék rajta, a léggitárom viszont bal kézzel pengetem...

2012. okt. 12. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:
ha minden igaz még a tanárok is azt ajánlják, hogy a bal kezesek is jobb kezes gitáron tanuljanak
2012. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!