Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem ismerik Őket?

Figyelt kérdés
Itt nálunk MO-n miért nem ismerik a jó külföldi rapereket? Mint pl.: Kanye West, Tyler the Creator, Asap Rocky, Big Sean, Rick Ross stb.Itt nálunk csak a magyar rap megy, ami szerintem kritikán aluli (persze vannak kivételek: DopeMan, Fankadeli stb.). De a magyar rapnek 2 témája van csak: a szerelem, meg az önsajnálat. Miért nem ismeri itthon senki a fent említett fekete rappereket?

#rap #Kanye West #SWAG #fekete rap
2013. márc. 9. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Kanye West-et itthon kb mindenki ismeri, többi tényleg nem ismert, de azok még a USA-ban sem annyira.
2013. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ezek közül csak Tyler the Creator-t nem ismerem, a többit igen :)
2013. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ismerem mindet de ez tényleg nem sok emberre igaz:D Magyar rap világában meg nézz szét jobban, ne csak Majkáékból indulj ki:D
2013. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

szerintem Dopeman meg Fankadeli azok akik a magyar rap-nek a szégyenfoltjai de mindegy...


Amúgy miért ne ismerné senki ezeket a rappereket? Honnan veszed ezt?


A kérdés inkább az hogy miért ítéled el a magyar rappet mikor egyáltalán nem is ismered azt.

2013. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bevallom én nem ismerem a magyar rappet mert vhogy nem tetszik egyik se.külföldiekből jó párat ismerek őket is akiket írtál több számuk,albumuk is megvan.
2013. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, Én is így vagyok vele. E-bayről rendelem tőlük az albumokat. A magyarból csak Dopeman-t, meg Punnany Massif-ot hallgatok és kifújt.
2013. ápr. 9. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy Amerikában alig ismerik őket? :D

Lol

2013. ápr. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

ízlés ficamod van öcsi...ezek neked a "jó külföldi raperek" ?

mibe vagy swag vagy ?

Das EFX , EPMD , Wu-Tang Clan , N.W.A , West Side Connection , D12 , Pac , Biggie , NAS , X , Dre , Ill Biskits , Lexicon , Lords of the Underground , Gang Starr , Jedi Mind Tricks , Mobb Deep , Afu-ra , C-Bo , Chubb Rock , DaLowLivz , Group Home , Funkdoobiest , Luniz,M.O.P , Onyx , Outkast Rawcotiks , Redman , The Los Boyz , G-Unit , Big-L , Big Pun , Mos Def , Eminem , Non-Phixion , Rakim & Eric.B és még napokon át sorolhatnám ...megértem hogy ezeket nem ismerik MO-n mert itt nálunk sok az olyan gyökér mint Te meg a spanjaid ...

2013. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Félre ne érts, Én ismerem, sőt sokat hallgatom Őket is: MethodMan, Redman, Mos Def, WuTangClan, 2Pac, G-Unit, Outcast. Ők szerintem olyanok, akiket ha valaki nem ismer, az még nem halgatott igazi rapet. De ezek mellett hallgatom a fennt említetteket.
2013. máj. 1. 17:42
 10/10 anonim ***** válasza:

ha magyart akarsz hallgatni akkor

Antal , Day , Steve , Tkyd

2013. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!