Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Arról mi a véleményetek, hogy...

Arról mi a véleményetek, hogy Terry Blacket többen ismerik ma Magyarországon, mint Zrínyi Miklóst, vagy Deák Ferencet?

Figyelt kérdés
Majd leírom az én véleményemet is.
2011. júl. 9. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki az a Terry Black? :D
2011. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első él, a másik kettő halott. Olykor a vízcsapból is ezeket az emberek folynak, míg Zrínyi meg Deák már egyáltalán nem. Természetes valahol szerintem, hogy az ember jobban megjegyzi azt, amiről nap mint nap hall, ugyanakkor természetesen nem igazán van ez így rendben. Én mondjuk világ életemben utáltam a töri órákat, így azt leszámítva hogy mikor hol mit csinált az illető, mást valószínű nem tudnék elmondani róluk, bér ebben is megtudnál fogni néhány névvel.

Mondjuk ha azt nézzük Terry Blackről sem tudok szinte semmit a körülötte lévő "gyerekes" botrányokat leszámítva.

2011. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Ki az a Terry Black. Annyit tudok róla hogy valami hímnős és nem engedték hogy gyereke legyen, vagy valami ilyesmi. Vagy bűzöző is? Mittudom én.
2011. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Én például egyikről sem tudok semmit, csak azt tudom, hogy ki volt az a Széll Kálmán.
2011. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan nem tudom ki az a terry black de azt a két magyart sose felejtjük főleg a Zrínyieket nem!
2011. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Terry Black egy hihetetlenül sötét alak, azért is lett Black, nem bőrszín miatt.

Én jobban ismerem a fentieket.

De az a magyar oktatás és média eredménye.

2011. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen.
2011. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy ki az a Terry Black. Ez szégyen?
2011. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ki az a terry black?
2014. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!