Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudom az egyik zeném címét?

Nem tudom az egyik zeném címét?

Figyelt kérdés

Van egy zene szám a telefonomon aminek az a neve, hogy Szám2 és próbáltam zenefelismerővel felismerni, google-be zeneszöveg.hu-ba és youtube-ra is be írtam és nem volt találat. Le írom a szövegét aki fel ismeri válaszoljon.


Figyelj rá! Itt valami nem oké. Nem, nem, nem, hahahaha.

Hideg az ágyam, kopik az állam, sötét az utca, kevés az áram, üres a tévé, vizes a kávé és senkit sem érdekel, hogy köpök a mára, a politikára, s akár hogy élsz, mindennek meg van az ára. Ne kérdezd tőle hogy mit érhetsz el, csak a pénz ami éltet. Itt valami nem oké, nem nem nem nem(x4). Megint egy sztár úgy hallom is merős dallam, mindenki zenél ebben a k*rva nagy zajban. Gyorsan jutsz fel és aztán csendben tűnsz el, de az már senkit sem érdekel, hideg az ágyam, kopik az állam, szakadt az ingek, folyik a nyálam, üres a tévé, vizes a kávé, én akkor is mondom ha nem érdekel hogy sz*rok a mára, a politikára, a válaszom ennyi és nem kell a hála. De nekem ettől akkor is hánynom kell és akár te is így érzel. Itt valami nem oké. Nem nem nem nem(x4). Én akkor is mondom hogy ha nem érdekel(x4). Itt valami nem oké. Nem nem nem nem(x4).



2013. márc. 15. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!