Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az X-Faktor nevű műsorba...

Az X-Faktor nevű műsorba rapperek is jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy rapperek jelentkezhetnek-e az x-faktorba vagy csak jó hangú énekesek kiváltsága ez?

2013. márc. 15. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen, mert a tavalyiba is bekerült az a két rapper srác :)

ugyhogy gondolom idénis lehet rapperek... :D

am te akarsz jelentkezni? :D

2013. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Remélem lesznek is mert már unom ezt a sok pop pacsirtát:D
2013. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
persze
2013. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként igen, gondolkoztam, hogy jelentkezzek, de nem tudtam, hogy rappel lehet-e jelentkezni. :)
2013. márc. 16. 18:07
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Elvileg lehet de értelme nincs.


Ha kiemelkedően jó vagy, akkor pár műsor erejéig bent tartanak, hogy legyen valami kis változatosság, aztán mész a süllyesztőbe. De addig is azt kell csinálnod amit ők diktálnak. De az egész ellent mond a rap szellemiségének. Ott volt az a Plazma gyerek is, a rapszakma szégyene...

2013. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én nem igazán Plazma stílusú szövegeket írok. merőben más az, amit én csinálok. a médiához nem értek, meg az ilyen műsorokhoz sem. ezért kérdeztem. az meg, hogy nincs értelme szerintem hülyeség, mivel nagy segítség lenne egy kezdő számára egy tehetségkutató.
2013. márc. 16. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Látom semmi rálátásod nincs a magyar hip-hop közegre, annak előadóira és hallgatóságára. Egy ilyen kereskedelmi tv-ben felmászott rappert semmibe nem néznének. A rap nem arról szól hogy egy kereskedelmi tv-be rázod magad a sok agyatlan zombinak. Ha a rap-ed is olyan, mint amilyen az ismereted a hip-hop kultúráról, akkor szerintem semmilyen szempontból nem tudnál eladható rap zenét csinálni.
2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szerintem az emberek ezt túl komolyan veszik. amúgy meg kérlek ne minősítsd a produkciómat, amíg nem hallottad. nem tudod, hogy ki vagyok és nem hallottál még tőlem semmit sem, de már elhiteted magaddal, hogy te tudod rólam azokat, amiket imént leírtál. csak úgy elmondom neked, hogy igenis van tudomásom a hazai hip-hop közegről, de attól még én láthatom másként a dolgokat. vagy talán mindenkinek ugyanúgy kellene gondolkoznia? na ne már!
2013. márc. 16. 21:33
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de igaza van. Megismernek, de körbe is röhögnek. A hip-hop/rap nem ilyen tucat popsztár "csinálő" műsorba való. Miben segítség az neked, hogy mehetsz az x-faktorba? Nem leszel jobb rapper tőle, csak többen fognak ismerni... Ezért eladnád magad, és a tiszteletet amit lehet amúgy megkapnál? Gondolkozz el ezen. Amúgy ezt úgy mondom, hogy semmi közöm a műfajhoz, rocker/metálos vagyok.
2013. márc. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább valaki felfogta amiről tépem a számat...
2013. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!