Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az X-Faktor nevű műsorba...

Az X-Faktor nevű műsorba rapperek is jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy rapperek jelentkezhetnek-e az x-faktorba vagy csak jó hangú énekesek kiváltsága ez?

2013. márc. 15. 23:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
persze.. az ismertség nem segítség. számos jó rapper van azt mit érnek el vele? nem tudnak megélni belőle. tiszteletet kapnak.. amivel kb kitörölhetik a hátsó felüket. a tehetség sajnos nem mérvadó. ez az eladtam magam a médiának duma meg elég unalmas szerintem. attól, hogy elmennék és megpróbálnám magam nem változnék meg és ami még fontosabb nem pénzelne az RTL. tehát nem is értem milyen eladásról beszéltek itt. meg magyar hip-hop közeg? ugyan már! azok is sokakat gyűlölnek akiknek meg jobban megy... mindig az irigység megy ott is, mint bárhol máshol. nem vagyok médiapárti sem UG párti... de lehet, hogy ezek a ahtárok már rég nem is léteznek,csak a hű de nagy rapper vagyok típusú gyerekekben.
2013. márc. 17. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Jó én erre már nem tudok mit mondani. Te nem rapper vagy, csak valami megélhetési bohóc. Menj az xfaktorba vagy csinálj amit akarsz, nekem mind egy. Részemről lezárt a téma.
2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Részemről meg már rég lezárt ez a dolog. A tiéd is egy vélemény, amit el is fogadnék, ha nem így fejeznéd ki magad, ahogy. Megélhetési bohóc? Egyáltalán tudod te mit beszélsz? Azt sem tudod ki vagyok, de te ezt mégis így kijelented rólam? Hát ne haragudj, de ezután nem lehet téged komolyan venni. Nem szidalmazni kellene a kérdezőt, ahogy te teszed és tiszteletben kellene tartani a véleményét is... de hát neked hiába beszélek, hiszen aki mást mer mondani, mint te, az megélhetési bohóc ugyebár.
2013. márc. 17. 20:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Jah csak aki rapper és a médiába van az egy habiszti k*cs*g... Kb olyan véleménnyel lesznek az ilyenekről a többi rapper mint Majkáról, Curtisről meg a többi ilyen b*ziról... Csak annyi hogy negyedannyira sem fognak szeretni és negyedannyira sem leszel sikeres mint ők, de aztán kitudja... Hát én.
2013. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!