Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Squier...

Mi a véleményetek a Squier deluxe stratocaster gitárról? Van valakinek tapasztalata róla, vagy inkább Mexicói fender-t vegyek?

Figyelt kérdés
Mindenféleképp egy új stratocastert szeretnék venni, jó áron valami jobbat és csupa single-coil hangszedővel Jimi Hendrix stílusú zenéhez.

2013. márc. 16. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
én ezt venném a mexikói fender helyett.. bár olyannal még nem próbálkoztam, de a squiernek az ilyen felsőbbkategóriás szériájuk tényleg csodajó :D a mexióki fenderekről meg több rosszat hallottam
2013. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megéri a Squier. A felsőbb kategóriás cuccaik tényleg jók, a mexikói Fenderekkel sztem lazán felveszik a versenyt, pedig lényegesen olcsóbbak.
2013. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is bevált a mexikói Fender strat.
2013. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vitatom a mex Fenderek értékeit, de abban szerintem megegyezhetünk, hogy a Squier Delux is egy olyan szintű gitár, mégis lényegesen olcsóbb.
2013. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Volt alkalmam annó mexicóit próbálnom egy vidéki üzletben, nagyon tetszett a hangja ugyan de az összeszerelése sajnos nem, és kényelmetlen volt nekem mert magasan voltak a húrok...de ezen valószínű lehet segíteni valahogy. Az amerikai testvérével szintén ez volt a helyzet, ráadásul az nekem egy hangyányival lejjebb volt hangilag.

Úgyhogy ezért gondoltam a Squier delux-ra, remélve sokkal igényesebb hangszert hoztak ki belőle, de nem volt alkalmam sajna kipróbálnom ilyet még, és csak rendelésre juthatok hozzá legegyszerűbben mert vidéken élek. Én is e mellett döntenék a vélemények alapján is. Köszönöm mindenkinek az őszinte véleményeket.:)

2013. márc. 17. 23:34
 6/6 anonim válasza:
Nekem Squier Deluxe Jazz Bassem van,istenkirály hangszer!
2013. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!