Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt vegyek?

Milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy teljesen kezdő 13 éves lány vagyok és már évek óta gyűjtöm a pénzem,csak eddig nem tudtam, hogy mire.. hát azt hiszem most megtaláltam :D tavaly decemberben kaptam egy akusztikus gitárt amin gyakorolok de már régóta szeretnék egy elektromosat is, szóval milyen elektromos gitárt (és erősítőt) ajánlanátok egy eléggé "virsli" ujjú,totálisan kezdő gitáros, 6 év zenei tapasztalattal (furulya) és 65 ezer Ft zsebpénzzel rendelkező lánynak? ( az akusztikus gitárom 4/4-es méret)

2013. márc. 20. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

ELsősorban az a kérdés, miféle zenéket szeretnél rajta játszani.

A 65e-ből az erősítő és a gitár is ki kell jöjjön?

Meg persze kéne hozzá egy kábel, egy hangoló és egy tok is.

2013. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Főleg hard rock,heavy metal és a blues az ami érdekel illetve a régi nagy slágerek pl.Hotel California,Sweet home Alabama... Azért írtam a gitárt és erősítőt,mert azok a legdrágábbak de igen, az összes szükséges tartozékra gondoltam kivéve hangolóra,az van az egyik barátomnak.Talán még úgy 70-75 ezerig tudok felmenni,ha a szüleim kipótolják és ez az egész amit rá tudok szánni :( Nagyon tetszenek a Gibson féle Les Paul
2013. márc. 20. 22:44
 3/9 A kérdező kommentje:
-ok de a családom nincs olyan anyagi helyzetben,hogy fél milliót költsön egy olyan hangszerre,amin még csak játszani sem tudok.Szóval 75 ezerből ki kéne jönni mindennek.
2013. márc. 20. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz körül a használt-olyan is van ami csak kipróbált-cuccok közt. Kicsit még vágyakozz, tanulmányozd a lehetőségeket. Vannak olyan ajánlatok, ahol az adott hangszer mellé még egy csomó mindent ajánlanak ajándékba. És ami a lényeg, még alkudni is lehet! A vásárlásnál mindenképp javaslom, hogy szüleid, vagy felnőtt kíséretében köss üzletet. Fő a biztonság:-)

2013. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én konkrét ajánlatokra gondoltam,mert nem értek hozzá és nem tudom melyik márkában lehet megbízni. (Nem hamis,be lehet hangolni,nem megy szét 2 év használat után,nem valami kínai másolat stb.)
2013. márc. 21. 13:27
 6/9 pliku ***** válasza:
100%
Ha a les paulok bejönnek,akkor vegyél vagy Epiphone les paul Special II-t(ez kb. 39.000ft és az Epiphoneokat is a Gibson gyártja) vagy Epiphone les paul 100-ast(kb.59.900ft) és erõsitõbõl vagy a Marshall mg15-öst ajánlom vagy a Line6 spider IV 15-öt mert abban van rtorzitó is (metal,clean,crunch és rock) sok sikert és rockban gazdag napot:D
2013. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért szinte biztosan valamilyen "kínai másolatot" fogsz kapni, de lehet jót találni. Vagy egy Epiphone Les Pault keress, vagy Vintage V100-at, a gitarshop.hu-n. Kb 60ból lehet, hogy kijön, erősítőnek meg valami olcsót vegyél (inkább értelmesebb gitár + nagyonkicsi erősítő, minthogy vennél 40ért egy gyengébb gitárt, meg mellé egy hangosabb erősítőt)
2013. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"az Epiphoneokat is a Gibson gyártja)"

Aha, csak Kínában. :)

2013. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Epiphone Specialról az járja, hogy azért Special, mert speciálisan rossz :D.


A Vintage V100-asok viszont jódarabok.

2013. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!