Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soulja Boy-nak miből van...

Soulja Boy-nak miből van ennyi pénze amennyi vna neki? Alig van neki száma azt is max 20millióan nézték meg. És rengeteg negatív kritikát kapott. Akkor hogy?

Figyelt kérdés

[link]


míg pl. Chris Brownnak több videója van ammi 100milliós és pozitivabb nézetségű. (Chris Brown csak példa volt,sokkal több hasonló sztárnál is ez a helyzet)



2013. márc. 23. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindnek ugyanannyi pénze van, csak Soulja Boy (meg Wiz Khalifa, Gucci Mane, Juicy J, Chevy Woods ésatöbbi) ki is mutatják. Szerintem nekük van igazuk, végülis megdolgoztak érte... :)
2013. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát először is szerintem annyira nem dolgoztak meg érte, mert hogy munkának és dolgozásnak mit nevezünk most azt hagyjuk(bár én is bírom ezeket az előadokat:D) és egyáltalán nem ugyanannyi pénzük van. A linkelt oldalon utána lehet nézni ;)
2013. márc. 24. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Khalifa nemrég vett egy 11 millió dolláros üzletrészt a Microsoft-nál, szóval elképzelhető, hogy több van neki, mint Soulja Boy-nak. Mi ezt innen nem látjuk, ugyanis nem feltétlen az számít, hogy CB-nek hány milliós a nézettsége, a másiknak meg kevesebb... Ha láttál már koncertet valamelyik híres rappertől, akkor láthattad, hogy olyankor a nézőtér Kínává változik: 1 m2-re jut 20 ember. Mellesleg én is megnéztem CB klipjeit a jutyún, de annyira nem vagyok fan, hogy megvegyem az albumát, Khalifa-nak meg megvan az összes stúdióalbuma CD-n, valamint mixtape-estől, mindenestől letöltöttem az összes eddigi munkáit iTunes-ról. Attól, hogy valaki híres, és megnézik a klipjét, még nem biztos, hogy az albumát is megveszik, vagy a koncertjére is kimennek - a jutyú meg önmagában nem hoz olyan sok pénzt, mint gondolnád.


Az, hogy mennyit dolgoznak, hagyjuk. Többet, mint más gondolja. Ismerek híres előadót, ő éjjel-nappal szöveget ír, egész nap a stúdióban van, vagy épp koncertezik turnézik... Egyáltalán nem olyan egyszerű az életük, mint ahogy azt te gondolnád, szerintem többet dolgoznak, mint egy átlagos raktári melós. Az egy másik kérdés, hogy ők azt csinálják, amit szeretnének.

2013. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
* amit szeretnek csinálni
2013. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eben teljesen igazad kivéve azt a részt hogy innen nem tudhatjuk milyen vagyonnal rendelkeznek, mert itt leírja:

[link]


[link]


Köszi a válaszokat egyébként,örülök, hogy valaki írt és nem baromságokat beszél;)

2013. márc. 24. 17:45
 6/9 anonim válasza:
Ez hülyeség, én nagoyn nagy soulja boy fan vagyok, még a kezdetek óta. ebből tudom h soulja vagyona közel sem 23M $... 21. születésnapjára 50 millióért vett magánrepülőgépet :) ez csak egy példa
2013. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csak pár zenéje van, viszont itthon eggyáltalán nem népsuerű!

iTunes on van 49 albuma, közremüködött többek között 50 Cent- el, a The Rangers- el, Kid Ink- el, Snoop Dogg- al, Bow Wow- al stb. Van 7 filmje (1 idén 1 meg jövöre jön ki). 11 sorozatban volt benne (1 még mindig megy). 3x os BET, 1x es BET Hip-Hop 3x os Ozone, 1x es Nickelodeon Kid's Choise, 4x es Teen Choise dijas. Az SODMG alapítója. Ja és més saját márkája is van az SOD Clothing. A végére meg annyit, hogy rengeteg koncertje/turnéja van. DE ezek mind-mind amerikában történnek, itthon aki nem keres utána csak annyit tud róla, hogy van pár zenéje.


minden infó amit leirtam megtalálható az angol wikioedia ban:

[link]

2013. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
végre még egy soulja boy fan. :D és még ott van neki a BLVD Supply, OGC(Ocean Gang Clothing) és még volt neki a YUMS! :D hasonló képpen vagyok soulja boy fan énis :D
2014. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
gyerünk mi soulja boy fanok!!:D))
2015. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!