Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a tipikus...

Mit gondoltok erről a tipikus magyar hozzáállásról? Külföldiek tök jó véleménnyel vannak Wolf Kati Eurovíziós számáról, a legtöbb negatív pont a magyaroktól van :\

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, itt a szám amivel Wolf Kati képviseli majd a magyarokat az Eurovízión: http://www.youtube.com/watch?v=Wy_oB_FYd7s


Na. Ezen az oldalon is olvastam, hogy tuti bukta lesz, szar, üresfejű énekes, stb. Ez annyira zavar! Youtuben a hozzászólásokban rengeteg pozitívumot kap, csak mi, magyarok szidjuk!


És nem az zavar ha nem tetszik a szám/előadó. Mert mindenkinek más tetszik, ez oké. De miért nem tudunk kicsit támogatóbbak lenni? Annyira utálom az ilyent.


Ti?:D


2011. ápr. 25. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert mi tudjuk hogy sokkal jobb magyar énekesek, zenészek, zenekarok vannak akik soha nem jutottak és nem is fognak kijutni Eurovíziós dalfesztiválra. Persze a zene már nem művészet hanem ipar úgyhogy ezt kár is lenne feszegetni, maradjunk annyiban hogy jól fog szerepelni a kislány.
2011. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

valószínűleg azoktól kap negatív kritikát, akik ismerik a magyar zenei választékot. nem értik miért pont egy olyan előadót és dalt választottak amiből több ezer van a világon és a kreativitás teljes hiányát tükrözi.

de az idei versenyhez tökéletesen illik, hiszen a résztvevő országok többsége is hasonlóan remek dalokkal indul.

2011. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát oké, mindenki más. :) Ti kit küldtetek volna?

(amúgy én nem annyira szeretem Katit, de szerintem nagyon tehetséges:D)

2011. ápr. 25. 17:49
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én olyan pozícióban lehetnék hogy meglenne a lehetőségem kiválasztani azt hogy ki megy Eurovíziós (tánc)Dalfesztiválra akkor biztos én is valaki hasonlót küldtem volna és szépen felveszem utána az ezért járó gázsit. Amúgy ha azt néznénk hogy kik szolgáltatják ma Magyarországon a legszínvonalasabb zenét akkor közülük kéne választani: Bikini, Beatrice, P. Mobil, Republic, Hobo Blues Band, Deák Bill Gyula, Aurora, Lord (elnézést, tudom sokakat kihagytam a listából, ez csak egy felszínes lista azokról akik most eszembe jutottak). Persze az az elképzelés hogy olyanokat küldjünk egy ilyen eseményre akik bizonyítottak is a zene területén már-már annyira utópisztikus hogy szinte viccesen is hangzik.
2011. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Imádom ezt a számot és úgy gondolom, hogy ha esetleg megnyerjük(mert van rá esély) akkor már mindenki dícsérni fogja itt is, hogy jaj, én tudtam, hogy ilyen jó stb... Csak sok hülye akinek más kedvence van, nem tudja elismerni ami jó. Nekem se ő volt a kedvencem és én se Katit küldtem volna, de ami jó az jó és ezt hiába mondja valami hozzáértetlen emberke, ez nem fog változni.
2011. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

Ja, és hogy mindenki lássa mennyire vannak jó véleményen erről a dalról és Katiról:

[link]

2011. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 3rdeye válasza:
kár, hogy nem magyarul énekel. pedig olyan szép magyar neve van..
2011. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Mikor meghallottam azt a nevet, hogy Rakonczai Viktor, rögtön tudtam, miről van szó. Van Rakonczai, Szabó Z, és bármi van, az ő dalaikat nyomják mindenhol. Sajnos így működik a zeneipar.
2011. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén szólva nem tetszik a dal, olyan semmilyen, nem marad meg bennem a dallam, egy negyed óra múlva már nem is fogok emlékezni rá, mert olyan tucatdal. Nincs benne semmi különleges, Kati hangja kétségtelenül rendben van, de ebben az egyszerű dalban, nem tudja megmutatni a tehetségét. Tuti Caramel-t küldtem volna a Fesztiválra! A hozzáállásról meg annyit, hogy ahogy írtad is, ez a tipikus nálunk, ezen nem változtat semmi már.
2011. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem az a baj h nemtetszik, hanem a hozzáállás.:D mert ahogy az utolsó is írta, Ő Karamellt küldte volna ...hát én akkor kiakadtam volna, de attól függetlenül ugyanúgy szurkolnék az országomnak ...
2011. ápr. 27. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!