Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gibson Tunderbird iv Basszusgi...

Tankcsapda9885 kérdése:

Gibson Tunderbird iv Basszusgitárba milyen hangszedöt vegyek röfögös magas hangzáshoz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én Seymour-t vennék,passzívba mindenképp..Másrészt a TB fikázók csak hallgassanak, szerintem mindenki azt használ, ami neki tetszik. A kocka okoskódó, Cort meg társait kedvelő kocka szobagitárosok elbújhatnak. a ZB-től vagányabb és dögösebb, látványos hangszert még nem láttam...
2013. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja a session zenészek véleményét meg pont leszarom..álljon ki a színpadra tökösen, nem összezárt lábbakkal, mintha vizsgázna, mozogja be két órán keresztül, majd azután pofázzon...
2013. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok itt az egyetlen aki csak szeret zúzni a gitáron és azt se tudja hogyan kell hangszedőt cserélni? :D
2013. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Ja a session zenészek véleményét meg pont leszarom..álljon ki a színpadra tökösen, nem összezárt lábbakkal, mintha vizsgázna, mozogja be két órán keresztül, majd azután pofázzon..."


Ebből is látszik, hogy halvány fingod nincs a zenélésről, te pózer. szerencsére nem attól lesz jó egy hangszer, hogy hogy néz ki, és szerencsére nem a te húsz tizenöt évesből álló közönséged fogja ezt eldönteni, akik elélveznek a bőrgatyádtól és a metálterpeszeidtől.

2013. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nah jól van idefigyelj te aki fikázta a hangszerem!! AZ VOLT A KÉRDÉS MILYEN HANGSZEDÖT VEGYEK BELE MARHA GYEREK NEM FIKÁZÁS A TÉMA!! -.-"
2013. ápr. 1. 11:12
 16/20 anonim ***** válasza:
a választ megkaptad, örülj neki, és legyél boldog a csodálatos gitároddal :D
2013. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Figyelj legalább nekem tellet Thunderra :) Nem kéne irigykedni.. :D jah és nem nagyképüségböl irtam csak olyan természettel irtam amilyennel te is fikáztad ..
2013. ápr. 1. 14:06
 18/20 anonim ***** válasza:

nem irigykedem. nem attól leszel májer, hogy van egy több százezer forintba kerülő, egyébként igazából semmire nem alkalmas gitárod.

nekem 1962-es fenderem van amit feldobtam sadowsky elektronikával és most készült el a hetedik lemez, amin ezen játszom. de vitázhatunk még.

2013. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Elöször is te KÖTÖTÉL BELE A GITÁROMBA SZERENCSÉTLEN... én se szarozom a Fendered... -.-"
2013. ápr. 7. 11:41
 20/20 anonim ***** válasza:
hát mert azon nincs mit szarozni. tízből kilenc komoly basszusgitáros vallja, hogy a Fender JB az alapja ennek az egész hangszernek. ezen kívül van még esetleg a Precision és az MM, a többi csak ezeknek gyenge másolata.
2013. ápr. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!