Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kamaszok, ti milyen zenéket...

Kamaszok, ti milyen zenéket szerettek?

Figyelt kérdés
A műfajt és az előadót is írjátok le!

2013. márc. 24. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

punk, rock, alter


Sum41, Blink-182, Foo Fighters, Simple Plan, Avenged Sevenfold, Mayday Parade, Nirvana, Cute is what we aim for, AVA, Skillet, Linkin Park , Yellowcard, All Time Low, Fall out boy, My Chemical Romance (hirtelen ennyi ugrott be :D )

2013. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Green Day, Panic at the disco , A day to remember , Jimmy eat world, Paramore , 30 STM , akkor itt megállok a külföldiekkel


magyar: Fish!, Kiscsillag, Road, Depresszió, Alvin, Punnany Massif, 30Y , Heaven street 7, Fekete teve, Quimby, Irie maffia... asszem kb ennyi jut eszembe este fél 10-kor :) első voltam

2013. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Rock, metal, ska-punk, punk. Előadó meg sok van, de: Slipknot, Hatóságilag Tilos, Ska-P, Ramones, Rammstein, stb. :)

17/l

2013. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

punk,rock,pop

Green Day,Skrillex,Rihanna,Katy Perry,Pitbull,Tankcsapda

2013. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

rock, punk, metal, ska

Ramones, The Clash, Tankcsapda, Korpiklaani, Finntroll, Cradle of Filth, Ska-P, Sex Pistols, Hétköznapi Csalódások, System Of A Down, Guns 'N' Roses, Agnostic Front, Madball, Ossian

2013. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
én az első és a második vagyok.. most miért kellet lepontozni? mert nem azt a zenét szereted? komolyan, mondtam valami rosszat abban a 2 nyomi kommentemben? nem értem miért kell így lepontozni a semmiért :c
2013. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Huhh én mindenevő vagyok. :)

Imádom a Kpop-ot, de most nagyon rászoktam a Linkin Parkra és a Skilletre is :) Amúgy komolyan mindenfélét meghallgatok, néha csak úgy bekapcsolom akár a Bartók rádiót is... :)


16L

2013. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szemely, ez csúnya volt! :(

Én is a rockot meg a metalt szeretem amúgy :)

Csak Maident, KISSt, és G N R-t.

Mennek a zöld kezek mindenkinek, Szemelyen kivűl... :(

2013. márc. 24. 23:17
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

#8


Te nem szereted, ezzel semmi baj, ízlések és pofonok, ez van. De ez a "bekéne szüntetni" meg "hulladék" szöveg nagyon gáz.


Amúgy mindenevő vagyok zene téren, hallgatok híres klasszikus előadókat is (Mozart, Beethoven, stb.), Rock (bár nem annyit, mint régen, de azért 30 second to Mars, Imagine Dragons, Arctic Monkeys, stb.), mindenféle mainstream szart (Rihanna, amikor épp új volt akkor Gangnam Style, Majka, Thrift Shop, stb), dubstep meg mindenféle elektronikus zene (F.O.O.L., POS, Major Lazer, stb) meg olyanokat, amiket nem nagyon tudok besorolni sehova.

Tehát tényleg minden, a műfaj egyáltalán nem foglalkoztat, ha nem valami "értékes" zene az sem zavar, csak pár hétig kössön le.

2013. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, Szemely. Te nem szereted, jogod van hozzá, de kulturált módon is meg lehet nyilvánulni. Senki nem kezdett bele a zenei stílusok minősítésébe rjtad kívül.


Általában a progresszív (death) metal, szimfónikus metál szeretem, mint az Opeth, Katatonia, Seventh Wonder, Nightwsih. Szeretem még a Thy Catafalque-t, bár nem igazán tudom besorolni műfajokba.


Valamikor elkap az Ákos-hangulat, és az ő műveit hallgatom. Szeretem a "régi nagyokat" is: Rainbow, Dokken, Dio és társai.

2013. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!