Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 50 W-os 85 db-es hangfal...

50 W-os 85 db-es hangfal mennyire hangos? Táncpróbára megfelelő?

Figyelt kérdés

(a lényeg h ne kelljen fülelni a zenéért, szóval élvezhetően hangos legyen a zene, tánc közben)

egyébként a Genius SP-HF1800A-ról lenne szó. Segítsetek mert nem nagyon értek ehhez. Ha pedig nem felel meg a célnak szerintetek várom az ajánlásokat hasonló árkategóriában! KÖSZÖNÖM!



2013. márc. 27. 13:35
 1/4 anonim válasza:
nem vagyok villanyszerelő, de az szerintem bőven elég
2013. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gepzene ***** válasza:
Ez az 50W RMS elég mágikus adat... Ránézésre nem szól nagyot, és ahogy így utánakerestem a típusnak, sokak szerint nem is szól jól. 15 körül egy kipróbálható, használt kis cucc jobb lenne szerintem. Pár éve 15 volt újonnan az AcousticSolutions márkájú kis 5.1 cuccom, elég nagy szubbal, és igen nagy hanggal. Egy iskolai ebédlőben egész nagy ricsajt csapott jó basszusokkal, tehát lett buli. Kicsit kiscuccosan szól, de elég emberes, tényleg. Szerintem inspiratívan hat valami hasonlót beüzemelni a táncosoknak, és talán még több pénzt is megérne. Azért írom, hogy hasonlót, mert most akárhogy is keresek, nem találok AcousticSolutions holmikat magyar boltokban.
2013. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően elég kevés a 85dB-s érzékenység (hatásfoka nem túl jó), a Hi-Fi hangsugárzók között könnyen találni olyat, ami nagyobbat szól ennél.


Kisebb helyiségben kevés emberrel elég lehet, mert nagyon nem mindegy az akusztika...


Test for puding is eating!

2013. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pár watt elegendő igazán azt mondhasd "elszálltak a tökeid" Nem a watt hanem a hang tisztasága számít. lehet egy millió watt-os a hangfal ha abból nem jön ki egy tiszta hang se.
2013. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!