Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg lesz Ljubljana-ban...

Tényleg lesz Ljubljana-ban Asking Alexandria koncert? Erre érdemesebb elmenni, vagy NovaRock fesztiválra?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 27. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy várj júniusig és menj el hegyaljára...ott is fellépnek :D
2013. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őő...szerintem nem ez volt a kérdés, de mind1....
2013. márc. 27. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
És? Nincs igaza?
2013. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondtam én ilyet,hogy nincs igaza? Nem ez volt a kérdés és kész. én is tudom hogy lesznek hegyalján. talán részben ezért nem azt a kérdést tettem fel,hogy "Vajon lesznek Hegyalján? " :OOO
2013. márc. 28. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor talán ezt leírhattad volna... Én Nova Rock-ra mennék amúgy (ha hallgatnék AA-t).

Nem akarok "nagyon" kötekedni, de nem értem a kulcsszavak között a post-hardcore elnevezést. Ez nem post-hardcore, ilyen metalcore-emocore keverék.

2013. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Metalcore valójában, de néhány oldalon (electronic)post-hardcore-nak is nevezik.

2013. márc. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!