Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket nem idegesét mikor...

Titeket nem idegesét mikor rasszista emberek rapet hallgatnak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! Miért, egy rasszista embernek mit kéne hallgatnia?
2013. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
Rengeteg fehér ember rappel, úgyhogy azok is találhatnak maguknak kedvenc rap-előadót, akik utálják a négereket. De nyilvánvalóan hipokriták ezek az emberek, akik rasszista létükre szeretik ezt a műfajt, de nem ismerik el, hogy az afro-amerikaiktól eredeztethető az egész.
2013. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos a rasszisták nem csak a négereket utálhatják/közösíthetik ki. Utálhatják a c. típusú embereket, a kínaiakat,a japánokat, a nácikat,a zsidókat, és még más kisebbségi komplexusokat. Akik esetleg eltérnek az europid típusú emberektől. Úgyhogy miért is idegesítene? Tény ritka alkalmakkor belőlem is előjön a rasszista, de néhány perc múlva vissza is bújik oda ahonnan előjött. Na szóval amit itt elregéltem neked ezzel azt akartam mondani, hogy egyáltalán nem idegesítő az hogy ha egy rasszista rapet hallgat.Mellesleg nem csak néger rapperek vannak.Minden országba vannak rapperek. Itthon is pl:Essemm, Káva,Barbáfivérek.

Szóval miért is lenne idegesítő? :)

2013. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen szinten rasszista. Ha csak a dzsipókat utálja de a niggákat nemigazán, akkor még tűrhető.

Olyan eset pedig (szerintem) nincs, hogy egy 100%-os rasszista fickó rapet hallgasson. Vagy ha mégis, akkor nagyon nincs tisztában a műfaj eredetével.

2013. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!